دومین بازدید ریاست کل دادگستری گیلان از شرکت کنف کار رشت؛

بسیاری از دستگاه‌های شرکت کنف کار رشت با تبانی برخی افراد به فروش رسید

حجت‌الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی، رییس کل دادگستری گیلان به همراه تعدادی از مسئولان قضایی برای دومین بار از شرکت کنف کار رشت بازدید کرد. احمد آقایی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان با اشاره به اینکه کارخانه کنف کار یکی از بهترین کارخانه‌های گونی بافی در خاورمیانه به شمار می‌رفت، اظهار داشت: […]

حجت‌الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی، رییس کل دادگستری گیلان به همراه تعدادی از مسئولان قضایی برای دومین بار از شرکت کنف کار رشت بازدید کرد.

احمد آقایی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان با اشاره به اینکه کارخانه کنف کار یکی از بهترین کارخانه‌های گونی بافی در خاورمیانه به شمار می‌رفت، اظهار داشت: در سال ۸۳ آسیب‌های زیادی به این واحد تولیدی وارد شده و لذا در مسیر ورشکستگی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این شرکت با داشتن بیش از ۲۰۰ نفر کارگر تعطیل شده و بسیاری از دستگاه‌های آن با تبانی برخی افراد به فروش رسید، گفت: حسب دستور ریاست کل دادگستری استان و با گزارشات اداره تصفیه و ورشکستگی دادگستری استان برای مدیران و مسئولان و افرادی که در این واگذاری‌ها دخالت داشته و یا ترک فعلی داشته‌اند پرونده قضایی تشکیل شده و تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت و امید است این واحد تولیدی در آینده نزدیک به چرخه تولید و بیت المال بازگشته و بستری برای اشتغال‌زایی جوانان استان باشد.