دادستان صومعه سرا دستور جمع آوری صادر کرد؛

بنر تبریک برای قبولی در دانشگاه پیام نور صومعه سرا!+عکس

بعد از نصب پرده های تبریک برای قبولی دختری در دانشگاه پیام نور صومعه سرا، دادستان شهرستان دستور جمع آوری بنرهای مختلف تبریک و تسلیت را صادر کرد. نصب بنرهای بزرگ  به یک معضل در شهرستانهای کوچک از جمله غرب گیلان تبدیل شده است و بنای ان توسط  برخی مدیران و نمایندگان گذاشته شده که […]

بعد از نصب پرده های تبریک برای قبولی دختری در دانشگاه پیام نور صومعه سرا، دادستان شهرستان دستور جمع آوری بنرهای مختلف تبریک و تسلیت را صادر کرد.

نصب بنرهای بزرگ  به یک معضل در شهرستانهای کوچک از جمله غرب گیلان تبدیل شده است و بنای ان توسط  برخی مدیران و نمایندگان گذاشته شده که برای کوچکترین اقدام آن‎ها هم  بنر نصب می‌شود و مناظر زشت و ناپسندی را ایجاد کرده است. بیش از این بنر تقدیر و تشکر از نماینده در روزهای عزاداری حسینی جنجالی شده بود. (اینجا بخوانید)

حال با  دستور دادستان صومعه سرا، نصب پرده ها و بنر تبریک، تسلیت، قبولی دانشگاه و موارد این چنینی در شهرستان ممنوع است و پرده های موجود باید جمع آوری شود.

در بند اخر نامه دادستان آمده است : نصب هرگونه بنر و پارچه نوشته در هر زمینه ای در شهر و روستا ممنوع میباشد و پارچه نوشته های موجود ظرف یک هفته جمع آوری شود