قهرمان گیلانی قایقرانی دستفروش شد؛

به ورزش قهرمانی روی نیاورید که عاقبت مثل من می شوید!

امیرحسین محمودپور قهرمان گیلانی رویینگ ایران از ورزش قهرمانی خداحافظی کرد و مشغول دستفروشی شد. وی عضو کاروان ایران در بازیهای آسیایی هانگژوی بود. محمودپور مرداد ماه امسال  در  سی و یکمین دوره بازیهای دانشجویان جهان در چین به مدال نقره دست یافت. وی که مدتی است برای گذران زندگی به لباس فروشی روی آورده […]

امیرحسین محمودپور قهرمان گیلانی رویینگ ایران از ورزش قهرمانی خداحافظی کرد و مشغول دستفروشی شد. وی عضو کاروان ایران در بازیهای آسیایی هانگژوی بود. محمودپور مرداد ماه امسال  در  سی و یکمین دوره بازیهای دانشجویان جهان در چین به مدال نقره دست یافت.

وی که مدتی است برای گذران زندگی به لباس فروشی روی آورده درباره تصمیمش برای خداحافظی گفت: بعد از بازی های آسیایی از تمام سال هایی که ورزش کردم کاملا ناامید شدم. در فاصله ۴ -۵ ماه مانده به مسابقات سهمیه المپیک که قطعا هم سهمیه می گرفتم، همین جا اعلام می کنم که از ورزش خداحافظی می کنم و دیگر در مسابقات بین المللی شرکت نمی کنم.

وی که بسیار ناراحت به نظر می رسید گفت: همین جا به شما می گویم که هیچ گاه سمت ورزش حرفه ای نروید. این را کسی به شما می گوید که ۱۰ سال از زندگی اش را به شکل شبانه روزی برای ورزش گذاشت. آخر یک ورزشکار می شود یکی مثل من که باید در شهرم ( انزلی) با وجود اداره گمرک و بندر هست باید کاسبی کنم و لباس بفروشم.

 

به گزارش جی پلاس؛ پس از مهاجرت بهمن نصیری به آذربایجان، امیرحسین محمودپور دارای بهترین رکوردهای رویینگ و امید اول مدال آوری در بازی های آسیایی بود، اما با اقدام چینی ها در تغییر اوزان، محمدپور نتوانست در دسته وزنی خودش رقابت کند و در رقابت با پاروزنان بسیار سنگین تر از خودش نتوانست به مدال بازی های آسیایی هانگژو دست پیدا کند.