تبلیغ رپرتاژی روزنامه همشهری برای همسر رئیسی+عکس

روزنامه همشهری ارگان شهرداری تهران با عکس و تیتر اغراق آمیز از همسر رئیس جمهور بار دیگر به حمایت تمام قد خود از دولت سیزدهم پرداخت.   همشهری در یادداشت حمایتی  دیگری از دولت سیزدهم  که کاملا تبلیغاتی و سرشار از تعابیر اغراق آمیز است به قلم یک خانم که او را پژوهشگر خوانده نوشته […]

روزنامه همشهری ارگان شهرداری تهران با عکس و تیتر اغراق آمیز از همسر رئیس جمهور بار دیگر به حمایت تمام قد خود از دولت سیزدهم پرداخت.

 

همشهری در یادداشت حمایتی  دیگری از دولت سیزدهم  که کاملا تبلیغاتی و سرشار از تعابیر اغراق آمیز است به قلم یک خانم که او را پژوهشگر خوانده نوشته است:

همسر رئیس جمهور فعلی، خود به‌عنوان استاد دانشگاه در حوزه تعلیم و تربیت در یکی از بهترین دانشگاه‌های کشور و در سطح بین‌المللی در این مدت نشان داده که می‌تواند در ارائه الگوی درست از زن مسلمان ایرانی نقش ایفا کند.

اگر تا پیش از این، نهایت حضور همسران روسای جمهور در حد ضیافت‌های شام و مراسم‌ تشریفاتی بود، اما امروز همسر رئیس‌جمهور در بسیاری از وقایع مهم حضور دارد و میدان‌داری می‌کند. حالا باید بگوییم اگر پیش‌تر، ما فقط از الگوی سوم حرف می‌زدیم اما این روزها می‌توانیم زنانی را معرفی کنیم که در همین گفتمان انقلاب اسلامی، بالیده‌اند و امروز در دنیا حرف برای گفتن دارند.