پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان؛

تسخیر لانه جاسوسی؛ نماد استکبارستیزی جوانان انقلابی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان گفت: تسخیر لانه جاسوسی امریکا نماد استکبار ستیزی و حق طلبی جوانان انقلابی است.

در پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است:
یوم الله سیزدهم آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی امریکا که به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است، یادآور بصیرت، مقاومت، شجاعت و استکبارستیزی جوانان غیور و انقلابی در مقابله با ابرقدرت های جهان به ویژه امریکای جنایتکار است.
این روز تاریخی که بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) آن را انقلاب دوم نامید، فرصتی برای تبیین و روشنگری آرمان های بلند این حرکت انقلابی و حماسه ساز است تا جوانان به ویژه دانشجویان امروز با شناخت ارزشهای واقعی و آموزه های این رویداد مهم در جهت استکبارستیزی، استقلال و حق طلبی گام بردارند.
در ماه اخیر که جنایات رژیم صهیونیستی و موقت و حمایت دولت های استکباری و در راس آن امریکا علیه مردم مظلوم غزه و فلسطین، به اوج خود رسیده، حضور و مشارکت حداکثری دانشگاهیان به‌ویژه مسئولان، اساتید، دانشجویان و کارکنان در راهپیمایی ضد استکباری، بیش از پیش، ضرورت دارد.
اینجانب، فرا رسیدن یوم الله ۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی توسط جوانان انقلابی را گرامی می دارم و امیدوارم با پیروی از آرمانهای شهدای گرانقدر و منویات مقام معظم رهبری، شاهد برچیده شدن نظام استکباری و استقرار حاکمیت الهی در سایه حضرت قائم مهدی موعود(عج) باشیم.
دکتر محمدتقی آشوبی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان