مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب گیلان اعلام کرد:

تشکیل ۳ تیم واکنش سریع آبفای گیلان برای مقابله با شرایط بحرانی در فصل سرما

مازیار علی‌پور با اشاره به پیش رو بودن فصل زمستان اظهار داشت: همه نیروهای عملیاتی و ستادی بحران آب و فاضلاب استان برای مقابله با بحران احتمالی و خارج از روند معمول در فصل زمستان آماده هستند. مدیرعامل آبفای استان گیلان؛ تشکیل و ابلاغ ۳ تیم واکنش سریع هر تیم متشکل از ۱۶ نفر کارشناسان […]

مازیار علی‌پور با اشاره به پیش رو بودن فصل زمستان اظهار داشت: همه نیروهای عملیاتی و ستادی بحران آب و فاضلاب استان برای مقابله با بحران احتمالی و خارج از روند معمول در فصل زمستان آماده هستند.

مدیرعامل آبفای استان گیلان؛ تشکیل و ابلاغ ۳ تیم واکنش سریع هر تیم متشکل از ۱۶ نفر کارشناسان و تکنسین با تجربه در امور اجرایی و عملیاتی در سطح استان، آماده بکار بودن ۱۰ دستگاه تانکر آبرسان سیار با حجم ۸۲ مترمکعب جهت تامین آب مناطق متاثر از تنش آبی، آماده به کاری خودرو‌های کمک دار تیم‌های امدادی با امکانات و تجهیزات کامل، تجهیز انبار اختصاصی دفتر مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و HSE به جیره خشک مواد غذایی، آماده بکاری ۴ دستگاه بسته‌بندی آب در چهار نقطه از استان با ظرفیت تولید ۸ هزار بسته یک لیتری در ساعت، تشکیل کشیک در امور آب و فاضلاب استان گیلان، تشکیل جلسات کمیته مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و HSE در صورت بروز حوادث احتمالی و ابلاغ مصوبات به مدیران امور آبفای شهرستانها را به عنوان برنامه‌های پیش بینی شده شرکت در پیشگیری و مقابله با بحران برف برشمرد.

علی پور با تأکید بر اینکه سامانه ارتباطات مردمی ۱۲۲ پل ارتباطی مردم و مسئولین این شرکت است افزود: شهروندان می‌توانند با اعلام حادثه از طریق این سامانه، موجب تسریع در ارائه خدمات مطلوب و رفع حادثه در کوتاه‌ترین زمان ممکن شوند.

وی در پایان یادآور شد: خدمات شرکت آب و فاضلاب به‌صورت بی‌وقفه و شبانه‌روزی است و با توجه به تجربیات خوبی که آبفای گیلان در مقابله با بحران‌های مختلف، خصوصا بحران برف داشته، برنامه ریزی مناسبی برای مواجهه با شرایط بحرانی احتمالی انجام شده است.

مدیرعامل آبفای گیلان همچنین تأکید کرد: با توجه به فرارسیدن فصل زمستان، از شهروندان گرامی تقاضا داریم برای جلوگیری از ترکیدگی و یخ زدگی کنتورها، کنتورها را با استفاده از گونی‌های کنفی عایق‌بندی کنند.