تعطیلی مشاغل و بیکار کردن افراد با اتهامات بی حجابی و روزه خواری ادامه دارد | ۲۷ رستوران در کرج پلمب شد!

مهدی سیاوشی رییس نظارت و بازرسی اتاق اصناف مرکز البرز گفت: ۲۷ رستوران شهرستان کرج به دلیل عدم رعایت قوانین صنفی ماه مبارک در شهرستان کرج پلمب شد.   مهدی سیاهوشی اظهار کرد: این واحدهای صنفی متخلف در اجرای طرح برخورد با تظاهر به روزه خواری تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.   وی اضافه کرد: […]

مهدی سیاوشی رییس نظارت و بازرسی اتاق اصناف مرکز البرز گفت: ۲۷ رستوران شهرستان کرج به دلیل عدم رعایت قوانین صنفی ماه مبارک در شهرستان کرج پلمب شد.

 

مهدی سیاهوشی اظهار کرد: این واحدهای صنفی متخلف در اجرای طرح برخورد با تظاهر به روزه خواری تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.

 

وی اضافه کرد: طی این مدت کارشناسان اتاق اصناف و اماکن نیروی انتظامی نیز ۸۸۱ واحد صنفی را طی این مدت بازدید کردند.

 

رییس نظارت و بازرسی اتاق اصناف مرکز البرز گفت: طبق قانون در ماه مبارک رمضان صنوفی که مجوز از اتحادیه مربوطه به عنوان سرویس بیرون بر دریافت کرده باشند اجازه فعالیت دارند در غیراین صورت واحدصنفی متخلف پلمب خواهد شد.

 

سیاهوشی افزود: با هرگونه عرضه و سرویس در رستوران ها تا وقت افطار برخورد می شود.

 

فرمانده انتظامی البرز نیز پیش تر بر توجه عموم مردم به ویژه صاحبان و متصدیان واحدهای صنفی و اماکن عمومی به رعایت و اجرای برخی موارد در جهت حفظ حرمت ماه مبارک رمضان تاکید کرد.

 

سردار حمید هداوند اظهار کرد: مردم برای حفظ و تقویت خویشتنداری و گسترش ارزش‌های اخلاقی و رعایت حرمت این ماه از هرگونه تظاهر به روزه خواری و سرو غذای سرد یا گرم در پارک‌ها، تفرجگاه‌ها و معابر عمومی خودداری کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: مردم به ویژه رانندگان وسایل نقلیه عمومی با احترام به حرمت ماه مبارک رمضان از تظاهر به روزه خواری و استعمال دخانیات در داخل خودرو و ایجاد آلودگی صوتی پرهیز کنند.

 

هداوند افزود: اماکن پذیرایی برای عرضه غذای سرد و گرم یک ساعت قبل از افطار مجاز به فعالیت هستند.

 

وی گفت: مسوولیت عدم رعایت مصوبات ابلاغی از سوی پلیس نظارت بر اماکن عمومی و دیگر موارد یاد شده متوجه مسئولان و متولیان اماکن مربوطه است.

 

فرمانده انتظامی استان البرز همچنین بر رعایت شئون اسلامی و اصول بهداشت فردی و اجتماعی در کلیه واحدهای صنفی و اماکن عمومی تاکید کرد.