با حضور شهرداران بندر خمیر و بندر کیاشهر؛

تفاهم نامه خواهر خواندگی بندرکیاشهر با بندر خمیر مورد بررسی قرار گرفت

به گزارش جلال شرق، در این جلسه یکی از اهداف تفاهم نامه با شهر بندرخمیر استفاده از تجربیات دو شهر در مدیریت شهری بیان شد . همچنین بر هوشمندسازی در راس کار مدیریتی و کم شدن فاصله مردم با مسئولین به عنوان یکی از راهکارهای متعدد برای حکمرانی مطلوب تاکید شد‌. شهردار بندرخمیر گزارشی از […]

به گزارش جلال شرق، در این جلسه یکی از اهداف تفاهم نامه با شهر بندرخمیر استفاده از تجربیات دو شهر در مدیریت شهری بیان شد .

همچنین بر هوشمندسازی در راس کار مدیریتی و کم شدن فاصله مردم با مسئولین به عنوان یکی از راهکارهای متعدد برای حکمرانی مطلوب تاکید شد‌.

شهردار بندرخمیر گزارشی از تجربیات موفق و گذر از موانع برای رسیدن به موفقیت و مطرح شدن ارائه داشت و پاسخگو سوالات برخی از مسئولین و اصحاب رسانه برای پیشبرد و توسعه فرهنگ شهر بندری شد .

توزیع عادلانه ثروت ،مشارکت گسترده مردم ،استفاده بسیار ازظرفیت های موجود،کنترل فساد و پاسخگویی به شهروندان ،تامین سرانه های امنیتی و رفاهی ، ایجاد فرصت برای توسعه از تالاب، توجه ویژه به داشته های موجود،توجه به آسیب های زیست محیطی ، تعیین تکلیف طرح های مختلف درشهر بمنظور توسعه گردشگری شهرستان مذهبی و توریستی از اهم مباحث مطرح شده در این جلسه بود