تیتر شبه کیهانی روزنامه «سازندگی»!+عکس

روزنامه سازندگی ارگان حزب کارگزاران سازندگی در شماره امروز خود با انتشار تصویر محمود احمدی‌نژاد، سعید جلیلی و شیرین عبادی، ضمن انتقاد از عدم واکنش آن‌ها به جنگ غزه این سه نفر را ساکتین غزه نامید. تیتری که بیشتر شبیه تیتر روزنامه های اصولگرا است و از اصطلاح «ساکتین فتنه» برداشت شده است. البته احمدی […]

روزنامه سازندگی ارگان حزب کارگزاران سازندگی در شماره امروز خود با انتشار تصویر محمود احمدی‌نژاد، سعید جلیلی و شیرین عبادی، ضمن انتقاد از عدم واکنش آن‌ها به جنگ غزه این سه نفر را ساکتین غزه نامید. تیتری که بیشتر شبیه تیتر روزنامه های اصولگرا است و از اصطلاح «ساکتین فتنه» برداشت شده است.

البته احمدی نژاد که دو سال است در مورد هیچ مساله ای واکنش خاصی نشان نداده و شیرین عبادی هم سالهاست خارج از کشور در صف اپوزیسیون قرار دارد و مشخص نیست واکنشش به چه درد این روزنامه می‌خورد. در مورد سعید جلیلی هم که خیلی بعید است که موضعی متفاوت از حاکمیت داشته باشد.

گفتنی است روزنامه کیهان هم به سکوت رئیس جمهور اسبق کشورمان واکنش نشان داده و نوشته است: احمدی‌نژاد که همه شهرتش را مدیون شعار نابودی اسرائیل است امروز نسبت به بزرگ‌ترین حادثه فلسطین به اغما رفته و سکوت اختیار کرده است.