فرمانده انتظامی گیلان عنوان کرد

جان باختن ۶ نفر از آغاز طرح نوروزی تاکنون در گیلان

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به جان باختن ۶ نفر در اثر تصادفات جاده‌ای از آغاز طرح نوروزی تاکنون گفت: ۲۸۰۰ نیروی پلیس در قالب ۱۲۲۳ گشت خودرویی، موتوری و پیاده انتظامی و ترافیکی در طول این طرح، آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

سردار عزیزالله ملکی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با تاکید بر همکاری مردم با مجموعه انتظامی در برقراری هرچه بهتر نظم و امنیت اظهار کرد: پلیس گیلان در ایام تعطیلات نوروز با آمادگی کامل در خدمت شهروندان و مهمانان نوروزی است.

وی به شروع طرح نوروزی پلیس از تاریخ ۲۵ اسفند سال جاری اشاره کرد و گفت: ۲۸۰۰ نیروی پلیس در قالب ۱۲۲۳ گشت خودرویی، موتوری و پیاده انتظامی و ترافیکی در طول این طرح، آماده ارائه خدمات به شهروندان هستند.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه از آغاز طرح نوروزی تاکنون متاسفانه ۶ نفر در اثر تصادفات جاده‌ای جانباخته‌اند افزود: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، عدم تجاوز از سرعت و سبقت غیرمجاز و توجه به توصیه‌های پلیس موجب پیشگیری از وقوع چنین حوادث ناگواری خواهد شد.

ملکی از تشکیل گشت رضویون با همکاری بسیج گیلان به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد و تصریح کرد: محافظت از اموال شخصی، توجه به نکات ایمنی و همکاری مردم با مجموعه انتظامی موجب جلوگیری از وقوع جرم به خصوص سرقت خواهد شد.

وی از مردم خواست هرگونه انتقاد یا پیشنهاد در خصوص ارائه خدمات بهتر به مردم را از طریق سامانه ۱۹۷ و در صورت مشاهده و مواجهه با هرگونه مورد مشکوک یا وقوع جرم مراتب را از طریق شماره فوریتی ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.