جشن غدیر با استقبال ۷ هزار نفری مردم در جزیره استخر برگزار شد

  اختصاصی -جشن عید غدیر و اجرای کنسرت موسیقی محمود فرضی نژاد با استقبال ۷ هزار نفری مردم در جزیره استخر برگزار شد. این جشن به صورت رایگان توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر با حمایت فرمانداری و ستاد بزرگداشت دهه امامت و ولایت شهرستان با استقبال پر شور مردم برگزار شد. اجرای مولودی خوانی […]

 

اختصاصی -جشن عید غدیر و اجرای کنسرت موسیقی محمود فرضی نژاد با استقبال ۷ هزار نفری مردم در جزیره استخر برگزار شد.

این جشن به صورت رایگان توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر با حمایت فرمانداری و ستاد بزرگداشت دهه امامت و ولایت شهرستان با استقبال پر شور مردم برگزار شد.

اجرای مولودی خوانی و گروه سرود ضحی، اجرای نمایش طنز و کنسرت موسیقی گروه دیلمون با خوانندگی محمود فرضی نژاد از هنرمندان مطرح گیلان و نمایشگاه نقاشی کودکان از بخش های این جشن بود که مورد استقبال شهروندان و مسافران قرار گرفت.

شهروندان لاهیجان در پایان برنامه از برنامه ریزی و تلاش های فرماندار، اعضای شورای تأمین، شهردار، اعضای شورای شهر و مسئولان شهرستان قدردانی کردند.

مدیریت شهری لاهیجان با اجرای جشنواره در مناسبت های مختلف در استان گیلان همواره پیشرو بوده و توجه ویژه ای به نشاط شهروندان داشته و در کنار اجرای برنامه های فرهنگی و هنری ، برای عمران و آبادانی و توسعه شهر لاهیجان هم اهتمام دارند.