جعفرزاده به خاطر آلاف و اولوفی که داشته به مدعیان اصلاحات بدهکار است| رئیسی به جای رفع تحریم ها آنها را دو برابر نکرده است!

روزنامه کیهان به مدیرمسئولی حسین شریعمداری در شماره امروز خود بار دیگر حمایت ویژه‌ای از دولت کرده است. این روزنامه به بهانه انتشار مصاحبه‌ای از یک نماینده سابق در مجلس شورای اسلامی درباره دولت سیدابراهیم رئیسی، در ستون گفت و شنود  ( خود حسین شریعتمداری این ستون را می‌نویسد)  خود نوشت: « گفت: نماینده رد […]

روزنامه کیهان به مدیرمسئولی حسین شریعمداری در شماره امروز خود بار دیگر حمایت ویژه‌ای از دولت کرده است.

این روزنامه به بهانه انتشار مصاحبه‌ای از یک نماینده سابق در مجلس شورای اسلامی درباره دولت سیدابراهیم رئیسی، در ستون گفت و شنود  ( خود حسین شریعتمداری این ستون را می‌نویسد)  خود نوشت: « گفت: نماینده رد صلاحیت شده رشت در مجلس قبل، گفته است؛ مردم دیگر حوصله دولت رئیسی را ندارند!

گفتم: چرا؟! برای این که آب خوردن مردم را هم به برجام ربط نداده است؟! برای این که به جای رفع تحریم‌ها آنها را دو برابر نکرده است؟! برای اینکه به بهانه برجام و FATF امور کشور را معطل نکرده است؟! برای اینکه چند هزار کارخانه و مرکز تولید را تعطیل نکرده است؟! برای اینکه صدها پروژه متوقف شده را احیا کرده است؟! برای اینکه ۱۸ میلیارد دلار ارز و ۶۰ تن طلای کشور را برباد نداده است؟! چون کارهایی را که دولت قبل ناممکن می‌دانست، انجام داده است؟! برای اینکه تا چند سال دیگر باید ماهی ۱۳ هزار میلیارد تومان بابت بدهی‌های دولت قبل پرداخت کند؟! برای این که…؟!

گفت: به خاطر آلاف و اولوفی که داشته به مدعیان اصلاحات بدهکار است و از او خواسته‌اند چیزی بگوید ولی چون درک و سواد درست و حسابی نداشته، پرت و پلا گفته است!

گفتم: به یارو گفتند یکی از موجودات مطرح و شناخته شده را نام ببر. کمی فکر کرد و گفت؛ «یخ»! گفتند؛ چرا پرت و پلا میگی؟!

گفت؛ اختیار دارید! اگر یک چرخی توی خیابون‌ها بزنید می‌بینید که همه جا نوشته «‌یخ موجود است‌»!»