جلسه هم اندیشی مسئولین امور مشترکین و خدمات

    معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب گیلان، از برگزاری جلسه هم اندیشی مسئولین امور مشترکین کلیه مناطق استان با هدف افزایش درآمد و وصول مطالبات خبر داد. به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب گیلان؛ محمد رحیم زاده بیان داشت: در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه […]

 

 

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب گیلان، از برگزاری جلسه هم اندیشی مسئولین امور مشترکین کلیه مناطق استان با هدف افزایش درآمد و وصول مطالبات خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب گیلان؛ محمد رحیم زاده بیان داشت: در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه سال جاری جلسه هم اندیشی با مسئولین مشترکین کلیه مناطق استان، در محل سالن جلسات ساختمان شماره یک شرکت آبفای گیلان برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه اهداف شرکت، در راستای ایجاد و افزایش درآمد و وصول مطالبات مورد بررسی قرار گرفت، و در خصوص راهکارهای مرتبط با رفع موانع بحث و تبادل نظر شد.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفا تصریح کرد: پیگیری و تعیین تکلیف انشعابات غیر مجاز، نظارت مستمر بر عملکرد قاریان کنتور، بکارگیری روشهای اعلام شده توسط این معاونت در زمینه وصول مطالبات و پیگیری مداوم موارد ۱۹ گانه مرتبط با ایجاد و افزایش درآمد از دیگر مواردی بودند که در جلسه مذکور به مسئولین مشترکین امور شهرستانها تاکید شد.