انتقاد حسین قدیانی از اظهارات جدید شریعتمداری:

حتی قانون دولت رئیسی داماد علم الهدی را هم قبول ندارید؟|بگوئید تیربار بگذارند و بدحجاب ها را بکشند!

حسین قدیانی فعال رسانه ای اصولگرا خطاب به مدیر مسئول کیهان نوشت: آقای شریعتمداری! شما حتی قانون دولت رئیسی داماد علم‌الهدی را هم قبول ندارید؟  یک کلام بگوئید در میدان انقلاب باید تیربار بگذارند و یکی یکی بدحجاب‌ها را بکشند!  شما با محجبه‌ها هم همینقدر دشمن هستید که با خانم‌های بی‌حجاب. چرا انقد تخم نفاق […]

حسین قدیانی فعال رسانه ای اصولگرا خطاب به مدیر مسئول کیهان نوشت: آقای شریعتمداری! شما حتی قانون دولت رئیسی داماد علم‌الهدی را هم قبول ندارید؟  یک کلام بگوئید در میدان انقلاب باید تیربار بگذارند و یکی یکی بدحجاب‌ها را بکشند!  شما با محجبه‌ها هم همینقدر دشمن هستید که با خانم‌های بی‌حجاب. چرا انقد تخم نفاق و کینه بین مردم میکارید؟

یک کاری کرده‌اید که آدم رویش نمی‌شود بگوید فرزند شهید است!  دقیقا چه چیزی شما راضی می‌کند؟ می‌خواهید ۸۵ درصد مردم را بندازیم در دریا غرق شوند؟  فرق شما با طالبان چیست؟ بی‌آبرو کردید ما را! بخاطر حرف‌های شما همه‌ی مردم به ما چپ چپ نگاه می‌کنند.

گفتنی است حسین شریعتمداری، مدیرمسئول کیهان به شدت از لایحه عفاف و حجاب که قوه قضائیه ارائه کرده انتقاد کرده و آن را باعث گسترش بی‌حجابی دانسته است.