فرهادی در بازدید از شرکت دانش بنیان سنا ایمن مبادله منطقه آزاد انزلی

حمایت از شرکت های فناوری و نوآور از اولویت های سازمان می باشد

عیسی فرهادی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان بهمراه معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری از یکی از شرکت های دانش بنیان منطقه بازدید به عمل آورد. بنا بر این گزارش شرکت سنا ایمن مبادله منطقه آزاد انزلی، شرکت دانش بنیان با مجوز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است. این شرکت زیرمجموعه یکی از بزرگ‌ترین و […]

عیسی فرهادی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان بهمراه معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری از یکی از شرکت های دانش بنیان منطقه بازدید به عمل آورد.

بنا بر این گزارش شرکت سنا ایمن مبادله منطقه آزاد انزلی، شرکت دانش بنیان با مجوز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.

این شرکت زیرمجموعه یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین هلدینگ‌های فناوری ایران است.

زمینه فعالیت این شرکت، پلتفورم هوشمند معاملاتی در بستر زنجیره بلوکی و فعال در حوزه توسعه فناوری‌های مالی و فنا‌وری‌های غیرمتمرکز است.

در حال حاضر، این شرکت بیش از ۱۰۰ پرسنل فعال در زمینه‌های فنی و مهندسی، برنامه‌نویسی، بازاریابی و فروش، مدیریت مالی و مهندسی مالی و مرکز تماس و پشتیبانی است که ترکیبی از فارغ‌التحصیلان‌ مقاطع مختلف تحصیلی از دانشگاه‌های معتبر و نیروهای بومی استان گیلان و منطقه آزاد انزلی است.

 

عیسی فرهادی مدیرعامل سازمان در جریان این بازدید ضمن گفتگو با مدیر شرکت از نزدیک از فعالیت های شرکت آشنا شد و با دستور بررسی مسائل و مشکلات شرکت از قبیل امور مالیاتی، تاکید نمود که اولویت این سازمان حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور است.

فرهادی بر ضرورت توسعه دفاتر کار با زیرساختهای مناسب فناوری اطلاعات برای شرکت های دانش بنیان تاکید نمود و عنوان کرد در فراخوان های جدید سرمایه‌گذاری در منطقه بخش های برای ایجاد دفاتر کار در مجتمع های جدید پیش بینی شده است.

تاریخ:

۱۴۰۱/۱۲/۰۷

تعداد بازدید:

۶۸