حمله شدید چهره اصولگرا به شورای نگهبان: برخی از حقوقدانان این شورا، دین جدیدی اختراع کرده اند/ با همین نتایج اولیه انتخابات، وضع مجلس بعدی روشن است

حسن بیادی فعال سیاسی اصولگرا: اکثر سازمان‌های اجرایی کشور در ۶ ماه گذشته حتی یک قدم برای رضایت‌مندی مردم و خوشی دل آنان بر نداشتند و کاری انجام ندادند و متاسفانه در جهت مخالف مطالبات رهبری حرکت کردند. علیرغم تلاش‌های گسترده رسانه‌های داخلی علی‌الخصوص صداوسیما نتایج خوبی در انتخابات به‌دست نیامد . اگرچه از حرکت […]

حسن بیادی فعال سیاسی اصولگرا:

اکثر سازمان‌های اجرایی کشور در ۶ ماه گذشته حتی یک قدم برای رضایت‌مندی مردم و خوشی دل آنان بر نداشتند و کاری انجام ندادند و متاسفانه در جهت مخالف مطالبات رهبری حرکت کردند. علیرغم تلاش‌های گسترده رسانه‌های داخلی علی‌الخصوص صداوسیما نتایج خوبی در انتخابات به‌دست نیامد .

اگرچه از حرکت عجیب اعضای شورای محترم نگهبان که صدای رهبر انقلاب را هم درآوردند نیز در این نوع نتیجه نمی‌توان غافل بود که برای رفع این معضل جدی مقام معظم رهبری با صلاح خودشان حتماً چاره‌ای خواهند اندیشید.

ظاهراً اعضای شورای نگهبان مخصوصاً چندتن از حقوقدانان این شورا از دینی جدید پرده‌برداری کرده و از آن پیروی می‌کنند که در آن تهمت، افتراء، بی‌آبرو کردن و دروغ مباح می‌باشد.

از ترکیب کسانی که رای آوردند وضع و حال مجلس آینده را از همین الان می‌توان پیش‌بینی کرد.