استاندار گیلان در مراسم سومین سالروز شهادت مدافع سلامت، دکتر عباس مومنی در رودسر گفت:

دشمن امروزه دریافته که جنگ سخت افزاری علیه جمهوری اسلامی کارساز نیست

  وی افزود: دشمن با اجرای پروژه هزار ضربه چاقو علیه جمهوری اسلامی ایران دریافته که امروزه به کار بردن جنگ ترکیبی و نرم‌افزاری از هزار طریق ممکن، بهترین راهکار برای از بین بردن ایران اسلامی است. اسدالله عباسی در مراسم سومین سالروز دکتر عباس مومنی در مسجد امام علی علیه‌السلام (ملاامیرای رودسر) با اشاره […]

 

وی افزود:
دشمن با اجرای پروژه هزار ضربه چاقو علیه جمهوری اسلامی ایران دریافته که امروزه به کار بردن جنگ ترکیبی و نرم‌افزاری از هزار طریق ممکن، بهترین راهکار برای از بین بردن ایران اسلامی است.

اسدالله عباسی در مراسم سومین سالروز دکتر عباس مومنی در مسجد امام علی علیه‌السلام (ملاامیرای رودسر) با اشاره به نص صریح قرآن مبنی بر اینکه شهدا نمرده بلکه زنده هستند و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند، اظهار کرد:
شهدا در قرآن و تعابیر اسلامی از جایگاه بسیار رفیعی برخوردار هستند و انسانها با درک آن‌ها به اوج تعالی می رسند.

وی شهدا را ناظر بر رفتار انسان‌ها دانست و افزود:
کسی‌که در راه خدا، امنیت و سلامت مردم شهید می‌شود در نزد خدا مأجور و ناظر بر رفتار ما هستند.

استاندار گیلان با اشاره به جانفشانی مدافعان سلامت به ویژه در بحران کرونا، گفت:
شهدا علیرغم اینکه خانواده‌ها از بیماران فرار می‌کردند، خودشان با مقاومت، از خودگذشتگی و رشادت همچون پروانه به دور بیماران می‌چرخیدند.

دکتر عباسی حضور در مراسم شهدا را توسل و تمسک به مسیر الهی برشمرد و گفت:
شهید و اجتماعات شکل گرفته برای آن‌ها مقدس است و باید با تمسک به آن‌ها به ریسمان الهی چنگ زد.

وی با بیان اینکه کشور با درک شرایط بسیار سخت کرونا به اوج رشد و پیشرفت به ویژه در ساخت واکسن کرونا دست یافت، خاطرنشان کرد:
این درحالی است که دشمن از عدم موفقیت ایران در تامین سلامت و یا از بین رفتن مردم بسیار خرسند بوده است و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمی کرد.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه دشمن ملت ایران، علی‌رغم گذشت بیش از ۴۴ سال هنوز در ماهیت و اهداف خود اصرار دارد، تصریح کرد:
همان دشمن و ایادی مستکبر آنها که کودتاها، جنگ‌ها، حربه‌ها، آسیب ها، تنش‌های جهانی و یا حادثه شهادت سردار سلیمانی را برای ایران رقم زده، بر براندازی نظام نیز قسم خورده و همچنان در این راه مصر است.

استاندار گیلان بر ضرورت در پیش گرفتن راه و رسم شهدا تأکید کرد و گفت:
راه شهدا ایستادگی و اطاعت محض از نص و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی بود و امروز نیز راه موفقیت ما همین راه است.

دکتر عباسی از تحمیل جنگ تمام عیار ترکیبی علیه ایران خبر داد و افزود:
دشمن با سرکردگی آمریکای جنایتکار، جنگ ترکیبی را از سال ۱۳۸۸ در ایران شروع کرده و با گذشت زمان نیز بر حجم آتش و جنگ افروزی خود افزوده است.

وی تهاجم فرهنگی و هجمه علیه اعتقادات مذهبی را یکی از اهداف دشمن دانست و افزود:
جهاد تبیین و به کارگرفتن اقدامات رسانه‌ای و اقناع مردم یکی از بهترین راهکار برای برون رفت از وضعیت کنونی است.

نماینده عالی دولت در گیلان، جنایتکاری، مسمومیت دانش آموزان، آتش افروزی، اغتشاش و دیگر حربه‌ها علیه مردم را از تلاش‌های دشمن برشمرد و افزود:
دشمن در تمامی این تاکتیک ها در تلاش است تا با جنگ شناختی و ادراکی، رفتار مردم را تغییر و ایران را از درون متلاشی کند.

استاندار گیلان به پروژه «یک هزار ضربه چاقو علیه جمهوری اسلامی ایران» نفتالین بنت، نخست وزیر رژیم صهیونسیتی اشاره کرد و افزود:
دشمن امروزه دریافته که جنگ سخت افزاری علیه جمهوری اسلامی کارساز نیست و به کار بردن جنگ ترکیبی و نرم‌افزاری از هزار طریق ممکن، بهترین راهکار برای از بین بردن ایران اسلامی است.

دکتر عباسی، همگام بودن مسوولان‌ نظام با مردم را یکی از برجسته ترین وجه تمایز با دیگر ملتها برشمرد و گفت:
امروزه باید با کار درست برای مردم و پاسخ به تمام نیازهای مردم نیز پیشگام بود و در راه خدمت به آنها از شهیدان مومنی و خانعلی زاده‌ها عبرت گرفت.