دکتر محمد مظفر- دبیر علمی انجمن جراحان عروق ایران؛

دوران سخت کرونا فرصتی بود برای افزایش همکاری اعضا و تداوم پیشرفت علمی انجمن

دکتر محمد مظفر- دبیر علمی انجمن جراحان عروق ایران، دوران سخت کرونا را فرصتی برای افزایش همکاری اعضا و تداوم پیشرفت علمی انجمن عنوان کرد.
دکتر محمد مظفر- دبیر علمی انجمن جراحان عروق ایران، در مراسم افتتاحیه‌ی کنگره میان‌دوره‌ای این انجمن، دوران سخت کرونا را فرصتی برای افزایش همکاری اعضا و تداوم پیشرفت علمی انجمن  عنوان کرد.
دکتر مظفر  با اشاره به  فعالیت‌های انجمن در دوران کرونا اظهار داشت: گرچه در دوران سخت کرونا و وجود محدودیت‌ها، امکان برگزاری کنگره‌ها و سمینارهای حضوری  وجود نداشت، اما به همت تمام اعضاء ، وبینارهای متعدد و متنوعی برگزار شد.
دبیر علمی انجمن جراحان عروق ایران، بهره‌مندی از سخنرانان خارجی و ایرانیان خارج از کشور را از مزایای وبینارها عنوان کرد و افزود: اولین وبینار برگزار شده در دوران کرونا، وبینار انوریسم‌های توراسیک و توراکوابدومینال بود که استقبال خوبی از آن شد و بسیار مثمر ثمر بود.
 دکتر مظفر به وبینارهای مشترک  انجمن عروق ایران و جامعه جراحان ایران اشاره کرد و گفت: در وبینار ترومای نافذ  با که مشارکت  جامعه جراحان برگزار شد، دکتر ظفرقندی – رئیس انجمن جراحان عروق ایران نیز حضور داشتند.
در پایان، دبیر علمی انجمن جراحان عروق ایران ضمن برشمردن فعالیت‌های این انجمن از مشارکت فعال اعضا در حفظ پویایی دانش این انجمن خبر داد.