قابل توجه استاندار و مسئولان محترم و ارشد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ومدیران فرهنگی و اجرایی و بویژه ارشاد اسلامی گیلان ؛

روند درمان بیماری سرطان همکار مان سرکار خانم مهتاب ره نیازمند مساعدت بیش از پیش تان است/اوقات زندگی پر درد همکارمان خانم مهتاب ره بسیار دردناک است

علی کریمی پاشاکی _روزنامه نگار__قبل از انعقاد کلام ، لازم میدانم از کمک ها و مساعدت های همه ی مسئولان محترم استان و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، همچنین استاندار محترم ، مدیر کل محترم ارشاد اسلامی استان و مدیران محترم دستگاههای اجرایی استان و همکاران رسانه‌ای و بویژه خانه ی مطبوعات استان تشکر […]

علی کریمی پاشاکی _روزنامه نگار__قبل از انعقاد کلام ، لازم میدانم از کمک ها و مساعدت های همه ی مسئولان محترم استان و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، همچنین استاندار محترم ، مدیر کل محترم ارشاد اسلامی استان و مدیران محترم دستگاههای اجرایی استان و همکاران رسانه‌ای و بویژه خانه ی مطبوعات استان تشکر و قدردانی نمایم. اما تا بهبودی کامل نیاز مبرم به کمک و مساعدت همه ی بزرگواران دارد.

چند سال است که حال و زندگی همکار رسانه‌ای مان ،خبرنگار فعال استان گیلان ،سرکار خانم مهتاب ره به علت ابتلاء به بیماری سرطان به هیچ عنوان خوش نیست ، از یک طرف درد طاقت فرسا و هزینه‌های سرسام‌آور درمان بیماری سرطان و از طرف دیگر هزینه‌های زندگی و… همه با هم شرایط زندگی را برای این فعال رسانه‌ای بسیار دشوار کرده است.
این بیماری از نوع بیماری خاص و نادر در طبقه بندی بیماری سرطان براساس
گفته ی متخصصان می باشد که حتی بعد از عمل جراحی که ایشان انجام داده‌اند ،باز هم در حال پیشرفت و فعالیت می باشد و تاکنون علاوه بر درد و مشقات فراوان،هزینه های هنگفتی را ببار آورده است که همچنان ادامه دارد.
بعد از ابتلاء به این بیماری نادر،پس از مدتی با تلاش مسئولان وقت ارشاد اسلامی گیلان و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایشان با
سابقه ی ۱۵ سال کار خبرنگاری با حقوق بازنشستگی ماهیانه اندک اجباراً بازنشسته شدند،با آن درآمد کم و کمک های جناب آقای دکتر صالحی ،وزیر وقت ارشاد اسلامی و برخی مسئولان استانی و شهرستانی و برخی مساعدت های همکاران ،تا به اینجا رسیده است که در ادامه برای فرآیند درمان، نیاز مبرم به کمک های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت سیزدهم، استاندار محترم گیلان و سایر مسئولان و نهادهای فرهنگی دارد تا بتواند در مبارزه با این بیماری توانایی لازم را داشته باشد.
لازم به تذکر است،بنا به اظهارات این همکار ،در جریان سفر اول هیئت دولت سیزدهم به استان گیلان و در جریان ملاقات با معاون مطبوعات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قول هایی جهت کمک به ایشان برای درمان داده شده است ولی تاکنون کمک های شایان توجهی انجام نگرفته است. البته هراز گاهی برخی از مدیران و مسئولان محبت می کنند که با توجه به هزینه‌های بالای درمان ، کفاف نمی دهد.
علی ایحال،ایشان از وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون مطبوعاتی ایشان و همچنین استاندار‌ محترم گیلان،مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان انتظار دارد در این شرایط بسیار سخت و دشوار یاریگر خودش و خانواده اش باشند.
درضمن از همکاران محترم و پرتلاش رسانه ای و مطبوعاتی خود خواسته است تا در رساندن پیام دردمندی و مشکلاتش به سمع و نظر مسئولان محترم استان و کشور با ایشان همکاری نمایند.