زنده دل شهردار لاهیجان؛پروژه مسیر پیاده و دوچرخه سواری تالاب حاجی آباد تا پایان سال افتتاح می شود

پروژه مسیر پیاده و دوچرخه سواری تالاب حاجی آباد تا پایان سال افتتاح می شود شهردار لاهیجان از افتتاح پروژه مسیر پیاده و دوچرخه سواری تالاب حاجی آباد تا پایان امسال خبر داد. به گزارش همای خبر، رضا زنده دل در جلسه شورای شهر گفت : فاز اول پروژه شامل زیر سازی ، بتن ریزی […]

پروژه مسیر پیاده و دوچرخه سواری تالاب حاجی آباد تا پایان سال افتتاح می شود

شهردار لاهیجان از افتتاح پروژه مسیر پیاده و دوچرخه سواری تالاب حاجی آباد تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش همای خبر، رضا زنده دل در جلسه شورای شهر گفت : فاز اول پروژه شامل زیر سازی ، بتن ریزی و جدول گذاری تا پایان مهرماه و فاز دوم آن ؛ آسفالت و پازل تا پایان بهمن ماه به اتمام می رسد .

🔹وی افزود : پروژه تالاب حاجی آباد از پروژه‌های مهم لاهیجان و از پتانسیل های بسیار ارزشمند به منظور توسعه فضای گردشگری شهر لاهیجان است.

🔸شهردار لاهیجان در ادامه با اشاره پروژه بهسازی پایانه مسافربری لاهیجان گفت : این طرح شامل اجرای فونداسیون، تخریب سقف پیشین، اسکلت و پوشش سقف جدید با ورق رنگی و عایق حرارتی است که تا پایان آذرماه تکمیل خواهد شد.

🔹زنده دل از اجرای فاز ۴ پروژه هشت محل و هشت بهشت خبر داد و افزود : پروژه بازسازی و احیای بافت‌های قدیمی شهر با عنوان هشت محل و هشت بهشت با توجه به حجم کار فاز بندی شده و محله پردسر و اردوبازار تا ماه آینده به اتمام میرسد.

🔸وی ادامه داد : کارطراحی محله کاروانسرابر انجام شده و برای محله غریب آباد با توجه به اینکه جزء بافت فرسوده است، توسط اداره راه و شهرسازی استان انجام خواهد شد .

🔹شهردار لاهیجان با بیان اینکه آسفالت معابر اصلی و فرعی شهر به عنوان اولویت‌ مجموعه مدیریت شهری در دستور کار است تصریح کرد : تشریفات مناقصه آسفالت ۱۱۰ هزار متر مربع از معابر و خیابان های لاهیجان برگزار شده و تا به امروز حدود ۴۰ هزار مترمربع روکش و مرمت شده اند.

🔸رضا زنده دل در خصوص ساختمان بهزیستی در باغ نارنج گفت : برای گرفتن این ساختمان از طریق مراجع قضایی اقدام شده و به نتایج رضایت بخشی رسیدیم .

🔹وی در پایان گزارشی در خصوص ساختمان شهرداری در غریب آباد ، خیابان غذا ، پرداخت حقوق و مزایای پرسنل و… ارائه کرد/انتهای خبر