شهردار رشت در جلسه شورای معاونان شهرداری:

ساماندهی نقاط آبگیر رشت مرحله به مرحله در حال انجام است

در جلسه معاونان شهرداری با اشاره به نزدیک شدن فصل سرما اظهار کرد: آمادگی نیروهای امدادرسان با تجهیزات و ماشین آلات برای مقابله با حوادث غیر مترقبه تاثیرگذار است.  وی ادامه داد: با توجه به اینکه در موسم بارندگی قرار داریم، از جلسه های گذشته برنامه ریزی مدون برای ساماندهی نقاط آبگیر شهر رشت انجام […]

در جلسه معاونان شهرداری با اشاره به نزدیک شدن فصل سرما اظهار کرد: آمادگی نیروهای امدادرسان با تجهیزات و ماشین آلات برای مقابله با حوادث غیر مترقبه تاثیرگذار است.
 وی ادامه داد: با توجه به اینکه در موسم بارندگی قرار داریم، از جلسه های گذشته برنامه ریزی مدون برای ساماندهی نقاط آبگیر شهر رشت انجام شده است.
شهردار رشت لایروبی انهار و کانال ها، لوله گذاری و ترمیم شکستگی لوله ها در هدایت آب های سطحی را مهم عنوان کرد و افزود: طی ۴۵ روز گذشته تمام نقاط دارای آبگرفتگی مناطق شهری شناسایی شده و مرحله به مرحله در حال انجام است.
شوقی با بیان اینکه شبکه هدایت آب های سطحی در سطح شهر ایجاد شده است، تصریح کرد: شبکه هدایت آب های سطحی نیازمند نگه داشت است و مطالعات در این زمینه با انتخاب مشاور انجام شده است.
وی در ادامه بر تسریع اجرای پروژه های عمرانی شهر رشت به ویژه تقاطع های غیر همسطح تاکید کرد و گفت: تکمیل و بهره برداری پروژه های عمرانی طرح میثاق در ارتقای خدمات دهی به شهروندان اثرگذار است.
شهردار رشت همچنین با تاکید بر پیگیری مدیران مناطق در تحقق درآمدی بودجه شهرداری، خاطرنشان کرد: تحقق درآمدی مناطق در اجرا و اتمام به موقع پروژه های عمرانی شهرداری حائز اهمیت است.