مرتضی عاطفی در آئین رونمایی از برند شهری کیاشهر اعلام کرد

شایستگی مطرح شدن بندر کیاشهر در مجامع بین المللی/ خاویار خزر و ماهیان خاویاری برندی برای کیاشهر

شهردار کیاشهر برندسازی در کشور را موجب اعتلای اقتصادی و صنعتی کشور عنوان کرد و گفت: زیرساخت‌های هر برندی در شهرهای گوناگون ایران، امکان حضور در بازارهای جهانی را فراهم می کند.

آئین رونمایی از برند شهری، شعار و معرفی هویت بصری این شهر بندری با حضور مسئولان شهری برگزار شد.

مرتضی عاطفی در آئین رونمایی از برند شهری کیاشهر ضمن خیر مقدم به مدعوین و میهمانان با اشاره پیشینه غنی و تاریخی کیاشهر گفت: برای تهیه و تدوین این برند زمانهای طولانی سپری و بادقت زیاد این نام برای برند این شهر انتخاب شد.

وی تاریخ خاویار خزر و ماهیان خاویار ی را برند کیاشهر عنوان کرد و گفت: بندر کیاشهر این لیاقت را دارد تا در مجامع بین المللی جایگاه شایسته ای برای خود کسب کند و این مهم تنها در سایه همدلی همراهی کیاشهروندان اتفاق خواهد افتاد‌.

شهردار بندر کیاشهر تصریح کرد: تلاش برای حفظ این برند اعتلای شهر بندر کیاشهر را در همه زمینه های فرهنگی، اقتصادی به دنبال خواهد داشت.

شهردار این شهر ساحلی، تصریح کرد: رونمایی از برند شهری بندر کیاشهر به‌عنوان عیدانه به «کیاشهروندان» تقدیم می‌ شود.

ضروت جلب مشارکت سرمایه گذار در کیاشهر

فرماندار کیاشهر در مراسم فوق شهر را موجود زنده خواند و یادآور شد: اگر زندگی را از شهر دور کنیم به حتم همه ما آسیب خواهیم دید‌.

دکتر آرنگ شهروندان را سازنده شهر به عنوان یک سکونتگاه برای آنان عنوان کردو افزود: در همه پست ها و مدیریت ها همیشه یک سری انتقادات و پیشنهادات وجود دارد اما باید از این پیشنهادات و انتقادات در مسیر سازندگی و توسعه شهری بهره برد.

وی افزود: پارلمان محلی یکی از ساختارهایی است که در آن ظرفیت های علمی تخصصی و … برای ساختن و توسعه شهر و ارائه خدمات وجود دارد.

فرماندار کیاشهر با تاکید بر لزوم اداره شهر بر پایه ارائه خدمات الکترونیکی وهوشمندسازی خاطرنشان کرد: مدیریت منابع فقط برپایه پول نیست، گیلان از منابع غنی انسانی برخوردار است و بسیاری از افراد شاخص کشوری از هم استانی های ماهستند، و امروز نیز با حضور یک مدیر خوش فکر به نام آقای عاطفی در مدیریت شهری کیاشهر بر خود می بالیم که مهندس عاطفی یکی از شهرداران پرتلاش در حوزه مدیریت شهری در گیلان در این شهر بندری در حال ارائه خدمات هستند.

فرماندار کیاشهر با تاکید بر ضروت جلب مشارکت سرمایه گذار تصریح کرد: تلاش برای ساخت هویت شهری باعث می‌شود،‌ کیفیت ارائه خدمت افزایش و اعتماد مردم بیش از پیش جلب شود.

گفتنی است معرفی برند شهری و هویت بصری بندر کیاشهر، حاصل فعالیت گروهی از متخصصین و کارشناسان در مدت زمانی حدود یک سال می‌باشد.

در این آئین ضمن برگزاری برنامه های متنوع و مفرح از برند شهری کیاشهر و لگوی جدید مدیریت شهری این شهر رونمایی شد.