شهردار رشت در دیدار مدیرکل و معاونان راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان:

شوقی: جلوه های بصری ورودی های شهر رشت ارتقا می یابد

رحیم شوقی امروز یکم شهریور ۱۴۰۲ در دیدار غلامعلی نیک فهم مدیرکل و معاونان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان که با حضور علیرضا زارع مدیرعامل سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری و همچنین نمایندگان انجمن‌های صنفی شرکت‌های حمل و نقلی و رانندگان برون شهری برگزار شد، اظهار کرد: ایستگاه راه […]

رحیم شوقی امروز یکم شهریور ۱۴۰۲ در دیدار غلامعلی نیک فهم مدیرکل و معاونان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان که با حضور علیرضا زارع مدیرعامل سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری و همچنین نمایندگان انجمن‌های صنفی شرکت‌های حمل و نقلی و رانندگان برون شهری برگزار شد، اظهار کرد: ایستگاه راه آهن، فرودگاه و ترمینال‌های مسافری از معابر اصلی شهر محسوب می‌شوند.

وی محیط ترمینال‌ها را نخستین و آخرین جایگاهی عنوان کرد که شهروندان هنگام ورود و خروج به شهر با آن مواجه می‌شوند و افزود: الگوهای استانداردی وجود دارد که باید برای رفاه حال شهروندان در ترمینال‌ها ایجاد شود.

شهردار رشت با تاکید بر ضرورت ایجاد الگوهای استاندارد در مبادی ورودی این شهر، بیان کرد: جلوه‌های بصری ورودی‌های شهر رشت با ایجاد المان ها، زیباسازی و ارتقا می‌یابد.

نمایندگان انجمن‌های صنفی شرکت‌های حمل و نقلی و رانندگان برون شهری رشت نیز در جلسه مذکور مشکلات، دغدغه‌ها و خواسته‌های خود را بیان کردند.