صدور موافقت اصولی ساخت هتل پنج‌ ستاره یورواستار آسیا 

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان از صدور موافقت اصولی هتل پنج‌ستاره یورواستار آسیا در شهر چابکسر خبر داد. به‌گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان ولی جهانی شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه استان گیلان از جمله استانهای مسافرپذیراست و باتوجه به نیاز استان […]

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان از صدور موافقت اصولی هتل پنج‌ستاره یورواستار آسیا در شهر چابکسر خبر داد.

به‌گزارش روابط عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گیلان ولی جهانی شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه استان گیلان از جمله استانهای مسافرپذیراست و باتوجه به نیاز استان گیلان  به احداث هتل ۵ ستاره، کمیته فنی سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان با صدور موافقت اصولی این هتل با حجم سرمایه‌گذاری ۳۶۴۸ میلیاردریال موافقت کرد.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان اظهار کرد: این هتل در  زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع احداث و دارای مساحت تقریبی ،۱۵٫۰۰۰ متر مربع ، در ۱۰ طبقه واقع شده و دارای ۱۰۸ آپارتمان ۲ خوابه می باشد و پیش بینی می‌شود برای بیش از ۵۰ نفر اشتغال ایجاد شود.
او با بیان اینکه این اداره‌کل با هرگونه سرمایه‌گذاری که منجر به توسعه و تقویت صنعت گردشگری استان شود، استقبال می‌کند، خاطرنشان کرد: امیدواریم با حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی زمینه لازم برای تقویت گردشگری استان فراهم شود.