دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بیانیه ای اعلام کرد:

ضرب و شتم عوامل اورژانس قابل اغماض نیست | با وجود برخورد زننده، عوامل اورژانس به وظیفه خود عمل نمودند

در پی حمله و ضرب و شتم یکی از پرسنل اورژانس ۱۱۵ گیلان، روابط‌ عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد: اهانت به خادمان سلامت قابل ‌اغماض نیست. در متن این بیانیه آمده است: بر اساس اعلام سخنگوی اورژانس گیلان، چهارشنبه ۸ آذرماه، ساعت ۲۳:۰۳ طی تماسی مبنی بر درخواست کمک از […]

در پی حمله و ضرب و شتم یکی از پرسنل اورژانس ۱۱۵ گیلان، روابط‌ عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد: اهانت به خادمان سلامت قابل ‌اغماض نیست.

در متن این بیانیه آمده است:

بر اساس اعلام سخنگوی اورژانس گیلان، چهارشنبه ۸ آذرماه، ساعت ۲۳:۰۳ طی تماسی مبنی بر درخواست کمک از اورژانس ۱۱۵ گیلان در یکی از تالارهای شهر رشت، اورژانس ۱۱۵ به دلیل حضور پایگاه‌های هم‌جوار در مأموریت، از پایگاه توحید رشت جهت کمک‌رسانی به محل تالار اعزام می‌شوند.

بلافاصله پس از رسیدن پرسنل اورژانس در محل، بدون هیچ مکالمه‌ای از سوی فردی، مورد حمله و ضرب و شتم شدید قرار گرفته و متأسفانه این کارشناس اورژانس ۱۱۵ گیلان دچار آسیب‌دیدگی می‌شود.

هرچند چنین رفتار غیرمعقول و معمولی از سوی این فرد رخ‌داده بود، اما همکاران اورژانس ۱۱۵ گیلان به‌واسطه انجام رسالت خود، فرد بیمار را به مرکز آموزشی و درمانی حشمت رشت منتقل می‌کنند.

روابط عموم دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن محکومیت این حادثه تلخ رخ‌داده، تأکید می‌کند پیگیری حقوقی و قضایی به جهت احقاق حق و جلوگیری از حوادث مشابه صورت خواهد پذیرفت.