طرح و المان های شهرداری رشت به مناسبت نوروز و رمضان ۱۴۰۲

چهره شهر رشت ، اولین شهر خلاق خوراک ایران در یونسکو در نوروز ۱۴۰۲ که امسال با ماه مبارک رمضان تقارن پیدا کرده با اجرای طرح‌های مختلف ، فضاسازی مناسبتی و جانمایی انواع المان‌های شهری آذین بندی شد . به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت ، چهره شهر رشت ، […]

چهره شهر رشت ، اولین شهر خلاق خوراک ایران در یونسکو در نوروز ۱۴۰۲ که امسال با ماه مبارک رمضان تقارن پیدا کرده با اجرای طرح‌های مختلف ، فضاسازی مناسبتی و جانمایی انواع المان‌های شهری آذین بندی شد .

به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت ، چهره شهر رشت ، اولین شهر خلاق خوراک ایران در یونسکو و نامزد ثبت به عنوان شهر جهانی صنایع دستی همزمان با فرا رسیدن نوروز و بهار طبیعت که امسال با ایام ماه مبارک رمضان تقارن پیدا کرده است با انواع نمادها و المان‌ها شهری به همت سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهری و مناطق پنج گانه مزین شد.

چهره محلات و مناطق پنجگانه شهر رشت در نوروز ۱۴۰۲ در حالی با انواع المان‌های شهری متناسب با حال و هوای ماه مبارک رمضان و نوروز تغییر یافته که این مدیریت شهری رشت با تمام امکانات خود را آماده ارائه خدمات به شهروندان و پذیرایی از مسافران نوروزی کرده است.

لازم به ذکر است بر اساس برنامه‌ریزی ستاد استقبال از بهار طبیعت و بهار قرآن، در فضاسازی المان‌ها، تابلوها، محتوای فرهنگی و تبلیغات شهرداری رشت، حال و هوای نوروز، ماه مبارک رمضان، عفاف و حجاب و موضوعات دینی و اعتقادی تدارک دیده شده است.