مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان:

عید سعید قربان، عید بندگی انسان در برابر خداوند و روز شکوفائی روح ایثار است

محمد تقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با صدور پیامی فرارسیدن عید سعید قربان را به مشترکین و کارکنان اینشرکت تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است : بنام خداوند بخشنده و مهربان عید سعید قربان، عید تزکیه، ذبح نفس و تسلیم محض در برابر معبود یکتاست؛ عید بخشش گناهان، مغفرت […]

محمد تقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با صدور پیامی فرارسیدن عید سعید قربان را به مشترکین و کارکنان اینشرکت تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح است :

بنام خداوند بخشنده و مهربان

عید سعید قربان، عید تزکیه، ذبح نفس و تسلیم محض در برابر معبود یکتاست؛ عید بخشش گناهان، مغفرت الهی، همدلی، همراهی و رها شدن؛ عید قربان یادآور آزمایش سخت و سنگین الهی از حضرت ابراهیم خلیل الله (ع) و دستور ذبح حضرت اسماعیل (ع) است که برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن را نوید می دهد.

این عید، قربانی کردن در راه خدا، شکوفا شدن روح ایثار و نشان دادن میزان عشق و قرب به منبع لایزال الهی و تقواست.

اینجانب فرصت را مغتنم شمرده، فرا رسیدن باشکوه ترین جلوه بندگی و ایثار را خدمت تمامی مشترکین گرامی وکارکنان تلاشگر شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان تبریک و تهنیت عرض می کنم و از پیشگاه با عظمت پروردگار بی‌ همتا سعادت، سلامتی و رستگاری را برای همگان و اقتدار و سربلندی روزافزون را برای هم استانی های ارجمندم در سایه وحدت و برادری مسئلت دارم.

محمد تقی مهدیزاده

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان