فرمانده جدید قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء منصوب شد

سردار عبدالرضا عابد با حکم فرمانده کل سپاه پاسداران به عنوان فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) انتخاب شد. به نقل از خبرگزاری فارس، آیین تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از فرماندهان و مسئولین سپاه و مدیران این قرارگاه برگزار […]

سردار عبدالرضا عابد با حکم فرمانده کل سپاه پاسداران به عنوان فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) انتخاب شد.

به نقل از خبرگزاری فارس، آیین تکریم و معارفه فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از فرماندهان و مسئولین سپاه و مدیران این قرارگاه برگزار شد.

در این مراسم با حکم فرمانده کل سپاه سردار عبدالرضا عابد به عنوان فرمانده جدید قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) معرفی شد و از خدمات و تلاش های ارزنده سردار سرتیپ پاسدار سید حسین هوش السادات فرمانده پیشین قرارگاه در مدت تصدی این سمت نیز تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است؛ سردار عابد در دوران دفاع مقدس فرماندهی لشکر ۲۲ بیت المقدس کردستان و فرماندهی یگان‌های مهندسی سپاه را در کارنامه خود دارد و پس از آن در سال های متمادی در مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در سمت‌هایی همچون فرماندهی قرارگاه، فرماندهی قرب کربلا و نیز مدیر عامل هلدینگ تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی ایفای نقش کرده است.