بازیهای آسیایی 2022؛

قایقرانان گیلانی در روز پایانی از کسب مدال باز ماندند

تیم‌های کایاک چهار نفره کایاک مردان و زنان ایران  با حضور پنج قایقران گیلانی نتوانست در فینال بازیهای آسیایی به مدال دست پیدا کند تا کار قایقرانان گیلانی در این مسابقات به اتمام برسد.   در فینال  تیم کایاک چهارنفره ۵۰۰ متر مردان، تیم ایران متشکل از سپهر ساعتچی، علی آقامیرزایی و پیمان قویدل سه قایقران […]

تیم‌های کایاک چهار نفره کایاک مردان و زنان ایران  با حضور پنج قایقران گیلانی نتوانست در فینال بازیهای آسیایی به مدال دست پیدا کند تا کار قایقرانان گیلانی در این مسابقات به اتمام برسد.

 

در فینال  تیم کایاک چهارنفره ۵۰۰ متر مردان، تیم ایران متشکل از سپهر ساعتچی، علی آقامیرزایی و پیمان قویدل سه قایقران گیلانی با همراهی پوریا شریفی از تهران با زمان ۱:۲۶٫۴۸۰ به مقام چهارم رسیدند و از کسب مدال باز ماندند. قایقرانان چین، کره جنوبی و ژاپن اول تا سوم شدند.

 

در رقابت‌های قایقرانی کایاک چهار نفره ۵۰۰ متر زنان هم  الناز شفیعیان و تانیا کارگرپور از گیلان با همراهی هدیه کاظمی و کیانا کمال زاده  به رقابت با حریفانی از ویتنام، هند، قزاقستان، چین، ازبکستان، تایلند و کره پرداختند.

نمایندگان کشورمان با ثبت زمان ۱:۴۶.۹۴در رده پنجم ایستادند. در این ماده چین، کره و ازبکستان اول تا سوم شدند.

پیش از این نازنین ملایی با تیم چهار نفره روئینگ سبک وزن زنان و همچنین سپهر ساعتچی و پیمان قویدل در تیم کایاک دو نفره مردان به مدالهای نقره و برنز رسیده بودند.

همچنین هدیه کاظمی در کایاک تک‌نفره ۵۰۰ متر در رقابت با حریفانی از چین، هند، کره، سنگاپور، ژاپن، قزاقستان، ازبکستان و تایلند با ثبت زمان ۲:۰۰.۶۳ در رده سوم قرار گرفت و برنزی شد.

چن استفانی پاروزن سنگاپوری با ثبت زمان ۲:۰۰.۰۷۴ روی سکوی نایب‌قهرمانی ایستاد.  در این ماده چین به مدال طلا رسید.