توجیه همیشگی رئیس سازمان صمت گیلان:

قیمت مرغ در گیلان کاذب است!

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با تاکید لزوم نظارت ویژه بر فرایند توزیع مرغ گفت« مرغ با قیمت کاذب در گیلان به فروش می‌رسد.» بهانه ای که هر بار با گران‌تر شدن مرغ در بازار شنیده می‌شود. این در حالی است که بعد از حذف ارز ترجیحی دیگر قیمت مرغ به قیمت پایین به صرفه […]

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با تاکید لزوم نظارت ویژه بر فرایند توزیع مرغ گفت« مرغ با قیمت کاذب در گیلان به فروش می‌رسد.» بهانه ای که هر بار با گران‌تر شدن مرغ در بازار شنیده می‌شود. این در حالی است که بعد از حذف ارز ترجیحی دیگر قیمت مرغ به قیمت پایین به صرفه تولیدگران نیست. آقای پورحیدری حتی حاضر نیست که قیمت واقعی مرغ را نیز اعلام کند.

 تیمور پورحیدری در جلسه ستاد تنظیم بازار گیلان، اظهار کرد: وضعیت بازار و اقلام و کالاهای اساسی در گیلان شرایط آرام پشت سر می‌گذارد.

وی با اشاره به قرارگیری در ماه محرم و سنت حسنه نذورات مردم در این ایام، افزود: تدبیرات لازم در تسهیل بخشی مقدمات نذورات در ماه محرم انجام شود.

رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به التهابات بازار مرغ در استان بیان کرد: با توزیع به موقع و نظارت بر فرایند توزیع می‌توان مشکلات در حوزه بازار مرغ را سامان بخشید.

پورحیدری با بیان اینکه در تأمین اقلام اساسی مشکلی وجود ندارد، اضافه کرد: قیمت کالاهای اساسی در بازار زیر ذره بین قرار دارد و در برخی کالا کاهش قیمت را شاهد هستیم.

 

پورحیدری با بیان اینکه مرغ با قیمت کاذب در گیلان به فروش می‌رسد، گفت: افزایش ناعادلانه قیمت مرغ ناشی از دخالت دلالان و سودجویان و خروج غیرمجاز مرغ از استان بوده است.