قیمت یک کالای اساسی دیگر هم افزایش یافت

به استناد به نامه انجمن صنفی کارخانه‌های قند و شکر ایران، شکر گران شده و نرخ مصوب آن برای هر کیلوگرم به مبلغ ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است. شکر از جمله کالاهای اساسی است که پیش از این با نرخ کیلویی ۲۰ هزار تومانی عرضه می شد و در میان کالاهای یارانه […]

به استناد به نامه انجمن صنفی کارخانه‌های قند و شکر ایران، شکر گران شده و نرخ مصوب آن برای هر کیلوگرم به مبلغ ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.

شکر از جمله کالاهای اساسی است که پیش از این با نرخ کیلویی ۲۰ هزار تومانی عرضه می شد و در میان کالاهای یارانه نقدی ۳۰۰ الی ۴۰۰ هزار تومانی قرار داشت. پیش از این قیمت برخی کالاهای یارانه ای مانند مرغ و تخم مرغ افزایش یافته بود.

در نامه دبیر و عضو هیئت مدیره ا انجمن صنفی کارخانه های قند و شکر ایران، به مدیریت شرکت های قند اعلام شده است که بر اساس مصوبه ۱۶ اردیبهشت ستاد تنظیم بازار نرخ مصوب شکر برای هر کیلوگرم به مبلغ ۲۵هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.

در این نامه خطاب به مدیریت شرکت های قند آمده است، با توجه به نیاز بازار  ترتیبی اتخاذ کنید تا نسبت به تامین نیاز مصرف کنند گان اعم از صنوف و صنایع و خانوار مساعدت لازم  معمول تا در اسرع وقت مشکلات به وجود آمده مرتفع گردد.