محمدتقی مهدیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با صدور پیامی فرا رسیدن ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را به مشترکین و کارکنان اینشرکت تسلیت گفت

محمدتقی مهدیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با صدور پیامی فرا رسیدن ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را به مشترکین و کارکنان اینشرکت تسلیت گفت. 🔹متن این پيام به این شرح است: بسمه تعالی سوم جمادی الثانی به روایت اقوی، سالروز شهادت صدیقه […]

محمدتقی مهدیزاده رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان با صدور پیامی فرا رسیدن ایام فاطمیه و سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را به مشترکین و کارکنان اینشرکت تسلیت گفت.

🔹متن این پيام به این شرح است:

بسمه تعالی

سوم جمادی الثانی به روایت اقوی، سالروز شهادت صدیقه طاهره، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) است.
حضرت فاطمه (س) بانوئی فداکار بودند که با شجاعت هر چه تمام در دفاع از حریم ولایت در مقابل دشمنان ولایت و امامت تا پای جان ایستاده و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نکردند، پیروی و اطاعت از ولی خدا درس مهمی است که آن حضرت، به جهانیان دادند تا انسان راه سعادت و نجات را در پیش گیرد چرا که هر کس به ولایت فقیه اقتدا کند، بی تردید راه حق و حقیقت را برگزیده است.

و فاطمیه روزهای حزنی است که هر ساله در مصیبت بانوی دو عالم، در کام و جان تاریخ غم و تلخی فراق ریخته می شود تا یادآور شود با استقامت و پایداری مسئولیت خطیر دفاع از حقانیت، ولایت و همه ارزشهای متعالی اسلام را باید تا پای جان بر دوش کشید.

اینجانب، فرارسیدن سالروز شهادت پاره تن پیامبر(ص) و اسوه زنان عالم، حضرت فاطمه زهرا(س) را به محضر حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری (مدظله) و عموم شیعیان علی الخصوص به تمامی کارکنان و مشترکین محترم اینشرکت تسلیت عرض می نمایم.

امیدوارم خداوند منان توفیق تفکر و تعمق در سیره زندگانی بزرگان دین مبین اسلام را به ما عطا فرماید تا بتوانیم در زمره پیروان راستین مکتب انسان ساز اسلام قرار گیریم.

همچنین ضمن ابراز همدردی عمیق با خانواده هایی که عزیزان خود را در اقدام تروریستی راسک ناجوانمردانه از دست دادند، این حادثه را به ملت بزرگ ایران تسلیت می گویم و برای شهیدان سرفرار این حادثه علو درجات، برای مجروحان شفای عاجل و برای عموم خانواده های داغدیده صبر و تسلای خاطر مسالت دارم.