محیط بان لنگرودی برای مقابله با صید غیرقانونی به شدت مجروح شد

مجید شیرزاد محیط بان لنگرودی در مقابله با متخلفان صید و شکار به شدت مجروح شد.   به گزارش گروه محیط زیست خبر گزاری فارس، مجید شیرزاد محیط بان لنگرودی در مقابله با متخلفان صید و شکار به شدت مجروح شد. حمزه عشوری، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گیلان با تأیید این خبر گفت: ماموران […]

مجید شیرزاد محیط بان لنگرودی در مقابله با متخلفان صید و شکار به شدت مجروح شد.

 

به گزارش گروه محیط زیست خبر گزاری فارس، مجید شیرزاد محیط بان لنگرودی در مقابله با متخلفان صید و شکار به شدت مجروح شد.

حمزه عشوری، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گیلان با تأیید این خبر گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان لنگرود در راستای جلوگیری از تخلفات صید غیر مجاز ماهیان مهاجر در رودخانه لنگرود رودخان و شلمانرود در محدوده سد لاستیکی گالشکلام و سد لاستیکی رادارکومه اقدام به جمع آوری تورها و قلاب های ماهیگیری غیرمجاز نمودند .

عشوری گفت :در این بین دو متخلف با سلاح سرد به ماموران یگان این اداره حمله ور شده و جراحاتی بر سر مجید شیرزاد وارد نموده که باعث مصدومیت شدید وی شد.

وی افزود ضارب قبل از ورود تیم دوم اجرایی( که در جهت مقابل رودخانه بودند) به محل حادثه، محل رابه اتفاق فرد دیگری که همراه وی بود ترک کرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گیلانخاطر نشان کرد:ضارب شناسایی و بازداشت شده و با توجه به جراحت وارده مراتب پس از هماهنگی با مراجع  قضایی به اطلاع مسئولین ذیربط رسید.