مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان :

مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی باید بر وظایف خود اشرافیت کامل داشته باشند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان بر لزوم ارتباط نزدیک و موثر مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی با صاحبان صنایع و احصاء مشکلات آنان تاکید کرد.  «مهدی محبوبی حسن کیاده» در جلسه مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی گیلان که پیش از ظهر امروز برگزار شد ،با اشاره به اهمیت تولید و رفع […]

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان بر لزوم ارتباط نزدیک و موثر مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی با صاحبان صنایع و احصاء مشکلات آنان تاکید کرد.
 «مهدی محبوبی حسن کیاده» در جلسه مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی گیلان که پیش از ظهر امروز برگزار شد ،با اشاره به اهمیت تولید و رفع موانع موجود عنوان کرد : امروز کلید حل بسیاری از مشکلات جامعه در گرو رشد تولید ملی و افزایش اشتغال است؛ به همین دلیل شرکت شهرک های صنعتی حقیقتاً مسئولیت خطیری بر عهده دارد.
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان در ادامه افزود: مدیران شهرک ها و نواحی صنعتی باید اشرافیت حداکثری بر وظایف محوله خود داشته باشند تا در تعامل با صاحبان صنایع و نیز دستگاه های اجرایی شهرستان موثر تر عمل کنند .

پروژه های در حال اجرای شهرک صنعتی گیلان در نوع خود کم سابقه است
محبوبی با بیان اینکه یکی از رسالت های اصلی ما، احداث زیرساختها برای تولید کنندگان و واحدهای صنعتی است، گفت: در حال حاضر و به صورت همزمان ، پروژه های بزرگ و بسیار با اهمیتی در شهرک های صنعتی استان مانند تصفیه خانه ها ،خیابان کشی ها و اجرای آسفالت ،پروژه های برق رسانی و … در حال اجرا است که در نوع خود کم سابقه بوده و به معنای تلاش همه جانبه کلیه همکاران  بالاخص مدیران شهرک ها است که ضمن تقدیر فراوان ، انتظار داریم پیگیری ها و تلاشها روز به روز بیشتر شود.