مدیرکل میراث‌فرهنگی استان گیلان: نمایشگاه گردشگری تهران فرصت بزرگی برای معرفی گیلان است

گردشگری و صنایع‌دستی گیلان، ولی جهانی روز دوشنبه ٢٣ بهمن‌ماه ١٤٠٢ در این‌باره اظهار کرد: هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران با رویکرد گردشگری خوراک،فرصت های سرمایه گذاری و گردشگری کشاورزی از تاریخ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ به مدت ٤ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده است. مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی […]

گردشگری و صنایع‌دستی گیلان، ولی جهانی روز دوشنبه ٢٣ بهمن‌ماه ١٤٠٢ در این‌باره اظهار کرد: هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران با رویکرد گردشگری خوراک،فرصت های سرمایه گذاری و گردشگری کشاورزی از تاریخ ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ به مدت ٤ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان افزود: استان گیلان در این رویداد فرهنگی با محوریت بازی های بومی و محلی در سالن شماره ۷ و فضایی به مساحت ۲۷۵ مترمربع حضور چشمگیر دارد.

او عنوان کرد: ارائه ۴۸ بسته و فرصت سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری گیلان به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، رونمایی از کتاب فرصت‌های سرمایه‌گذاری بناهای تاریخی و همچنین رویدادهای مختلف در بخش‌های گردشگری با حضور معاون گردشگری کشور، حضور سفرای کشورهای خارجی و همچنین با همکاری بخش خصوصی، اجرای بازی های بومی و محلی، موسیقی سنتی از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده استان گیلان در هفدهمین نمایشگاه گردشگری تهران است.

جهانی یادآور شد: گیلان با برخورداری از جاذبه‌های پر شمار گردشگری در حوزه‌های مختلف طبیعی، تاریخی، فرهنگی، سلامت و مذهبی یکی از مهم‌ترین مقصدهای گردشگری برای گردشگران داخلی و خارجی به‌شمار می‌رود.

او گفت: پخش کلیپ‌های چند زبانه گردشگری، توزیع کتاب فرصت‌های سرمایه‌گذاری از دیگر برنامه های این اداره‌کل در راستای معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران است