مردم‌شهر در بندر کیاشهر

سلسله نشست‌های مردم‌شهر به منظور بررسی مشکلات و مسائل شهری در بندر کیاشهر، برگزار می‌شود. به‌گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری بندر کیاشهر، نشست‌های عمومی «کیاشهروندان» و مدیریت شهر با هدف شناسایی چالش‌ها، مسائل شهری و ایده‌های شهروندان و در راستای توسعه و ترویج برند بندر کیاشهر با همکاری جامعه محلی و در سطح محلات […]

سلسله نشست‌های مردم‌شهر به منظور بررسی مشکلات و مسائل شهری در بندر کیاشهر، برگزار می‌شود.

به‌گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری بندر کیاشهر، نشست‌های عمومی «کیاشهروندان» و مدیریت شهر با هدف شناسایی چالش‌ها، مسائل شهری و ایده‌های شهروندان و در راستای توسعه و ترویج برند بندر کیاشهر با همکاری جامعه محلی و در سطح محلات برگزار می‌شود.

در این نشست‌ها شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر، به تشریح اقدامات انجام شده و برنامه‌های آتی، پرداخته و پای صحبت‌های شهروندان می‌نشینند تا از مطالبات مردمی نیز با خبر شوند.

هدف از این نشست‌ها بهره‌مندی از خرد جمعی در یافتن الویت‌‌ها و حل مشکلات با تکیه بر نوآوری شهری و مشارکت اجتماعی در فضایی صمیمی است که در نهایت به ایجاد رفاه بیشتر برای همشهریان ختم می‌شود.

گفتنی است گام نخست مردم‌شهر در ۴ روز و ۵ محله برگزار می‌شود که با مشارکت گسترده «کیاشهروندان» می‌تواند نقطه عطفی در عمران و توسعه شهری باشد.