طی حکمی از سوی مدیرکل بنیاد مسکن گیلان؛

مصطفی پور واحدی سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آستانه اشرفیه شد

با حضور حجت الاسلام والمسلمین قربان‌پور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مراسم تکریم آقای مهندس سید ضیاء نبوی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آستانه اشرفیه برگزار گردید. در این مراسم مهندس خسرو آرنگ اظهار کرد: مراسم تکریم و معارفه یک درس برای مدیران می‌باشد که بدانند همیشه در […]

با حضور حجت الاسلام والمسلمین قربان‌پور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مراسم تکریم آقای مهندس سید ضیاء نبوی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آستانه اشرفیه برگزار گردید.

در این مراسم مهندس خسرو آرنگ اظهار کرد: مراسم تکریم و معارفه یک درس برای مدیران می‌باشد که بدانند همیشه در این منصب وجایگاه نخواهند بود
وی بیان کرد: این مسئولیت‌ها همانند امانتی گرانبها هستند که به مدیران سپرده می‌شوند تا خالصانه و صادقانه به مردم خدمت کنند.

فرماندار آستانه اشرفیه با اشاره به اینکه آقای نبوی اقدامات خوبی انجام داده که جای تقدیر و تشکر دارد، تصریح کرد: خدمات شایسته‌ای از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستان انجام داده شد، اما انتظار می‌رود خدمات در روستاها بیشتر شود.

وی با اشاره به این که مدیران جدید باید با برنامه وارد مسئولیت‌های مهم شوند، گفت: کارهای نیمه تمام و اعتبارات نیز پیگیری و دنبال شوند و یک مدیر توانمند باید با مردم صادق باشد و تمام تلاشش را برای رفع مشکلات شهرستان به کار ببرد.

قربان‌پور در این آیین اظهار کرد: بنیاد مسکن یک نهاد انقلابی است که به فرمان حضرت امام راحل در سال ۵۸ تاسیس شده است. مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان اظهار داشت: امام (ره) با درایت، هوشیاری و تیزبینی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تاسیس کردند که بسیار ارزشمند به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

وی گفت: بدون تردید بنیاد مسکن یکی از بازوان اصلی و قدرتمند انقلاب اسلامی است و کمک به محرومین کار بسیار مقدسی است همانطور که امام راحل فرمودند: باید کاری کنیم که هیچ کس بدون سرپناه نباشد.

قربان‌پور با اشاره تغییر و تحول در سطوح مدیریتی یک امر عادی است، ادامه داد: جا دارد از مدیر سابق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تقدیر کرد و امیدواریم سرپرست جدید جهت پیشبرد اهداف بنیاد مسکن تمام تلاش خود را به کار گیرد زیرا بنیاد مسکن یک دستگاه اجرایی و هدف آن نیز خدمت به مردم است.

معاون پشتیبانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با بیان اینکه فعالیتهای عمرانی نسبت به سال‌های گذشته چند برابر شده، افزود:   با افزایش حجم چند برابری فعالیت‌ها در بخش‌های مسکن روستایی، مسکن شهری، اجرای طرح‌های عمرانی در روستاها،   نیاز به بسترسازی و برنامه ریزی منجسم‌تر از قبل است، که بایستی از تمامی ظرفیتهای شهرستان بنحو شایسته استفاده شود.

در پایان با تقدیر از سید ضیاء نبوی طی حکمی از سوی مهندس حامد دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان مهندس مصطفی پورواحدی بعنوان سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آستانه اشرفیه معرفی شد.