ترامپ علیه بایدن:

من رئیس جمهور بودم جنگ نمی شد و عربستان به ایران نمی پیوست!

دونالد ترامپ، رییس جمهور سابق ایالات متحده آمریکا در جمع هوادارانش مدعی شد اگر او رییس جمهور بود، مانع رخ دادن توافق تهران و ریاض می‌شد. بنا بر گزارش اسکای نیوز، دونالد ترامپ در پی بازگشت از دادگاه نیویورک، در بخشی از سخنرانی برای جمع حامیانش که در اقامتگاه او در مارآلاگوی فلوریدا تجمع کرده […]

دونالد ترامپ، رییس جمهور سابق ایالات متحده آمریکا در جمع هوادارانش مدعی شد اگر او رییس جمهور بود، مانع رخ دادن توافق تهران و ریاض می‌شد.

بنا بر گزارش اسکای نیوز، دونالد ترامپ در پی بازگشت از دادگاه نیویورک، در بخشی از سخنرانی برای جمع حامیانش که در اقامتگاه او در مارآلاگوی فلوریدا تجمع کرده بودند، مدعی شد: چین، روسیه، ایران و کره شمالی ائتلافی رعب‌آور و مخرب تشکیل داده‌اند. ترامپ در ادامه گفت: اگر من رییس جمهور بودم، هیچ وقت این اتفاق و حمله روسیه به اوکراین اتفاق نمی‌افتاد.

او در بخش دیگری از این سخنرانی افزود: ایالات متحده آمریکا آشفته است، اقتصاد ما در حال سقوط است، تورم از کنترل خارج شده است، روسیه به چین پیوسته است. آیا می‌توانید آن را باور کنید؟ عربستان سعودی به ایران پیوسته است. اگر من رئیس جمهور شما بودم هرگز این اتفاقات نمی‌افتاد.