در رشته تپانچه بادی مسابقات انفرادی تیراندازی وزارت نیرو:

میلاد نیکوئی راد, از برق منطقه ای گیلان به مقام اول دست یافت

گیلان بهتر نوین به نقل از مدیریت روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای گیلان __مقام اول میلاد نیکوئی راد از برق منطقه ای گیلان در مسابقات انفرادی تپانچه بادی وزارت نیرو. هشتمین دوره مسابقات تیراندازی سراسری برادران وزارت نیرو به مدت سه روز به میزبانی استان لرستان برگزار شد و در رده بندی تیمی رشته تپانچه […]

گیلان بهتر نوین به نقل از مدیریت روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای گیلان __مقام اول میلاد نیکوئی راد از برق منطقه ای گیلان در مسابقات انفرادی تپانچه بادی وزارت نیرو.

هشتمین دوره مسابقات تیراندازی سراسری برادران وزارت نیرو به مدت سه روز به میزبانی استان لرستان برگزار شد و در رده بندی تیمی رشته تپانچه بادی تیم صنعت آب و برق گیلان به مقام اول دست یافت.
در این دوره از مسابقات ۹۲ تیرانداز از ۱۳ استان کشور در قالب ۲۰ تیم در دو رشته تیراندازی با تفنگ و تپانچه بادی ۱۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان ۸ نفر برتر هر رشته به فینال راه یافتند.
میلاد نیکوئی راد از برق منطقه ای گیلان نیز در این دوره از مسابقات توانست به مقام اول تپانچه بادی در مسابقات انفرادی دست پیدا کند و موفق به دریافت حکم و مدال قهرمانی شود.