دیدار معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد با اهالی رسانه گیلان ؛

نشستی بدون توجه به خواسته اهالی رسانه گیلان

دیدار معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ایمان شمسایی مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی کشور با رسانه های گیلانی بدون نتیجه و توجه به خواسته اصحاب رسانه به پایان رسید

عصر جمعه فرشاد مهدی پور معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و ایمان شمسایی مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی کشور  در جمع تعدادی از اهالی رسانه گیلان حضور یافتند تا پاسخگوی سوالات آنان باشند.

در این نشست که بدون حضور کارشناسان حوزه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد گیلان برگزار گردید ، عمده سوالات اصحاب رسانه گیلان از سوی معاون وزیر ارشاد و مدیرکل مطبوعات و رسانه های داخلی این وزارتخانه بدون پاسخ باقی ماند .

خبرنگاران گیلانی  در این نشست با اشاره به تورم بالا و هزینه های سرسام آور اجاره ملک جهت راه اندازی دفتر تحریریه رسانه را یکی از مهمترین مشکلات خود اعلام کردند و از معاون مطبوعاتی وزیر خواستند که در اجرای این بند از قانون رسانه ها کمی ملاحظه داشته باشند که از سوی ایشان پاسخ مستدل و مشخصی نگرفتند .

همچنین اهالی رسانه گیلان از عدم حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد گیلان  از مطالبه گری های رسانه ها ، عدم تشکیل دادگاه مطبوعات در استان و صف طولانی مجوز رسانه در هیات نظارت بر مطبوعات گفتند که همه اینها تقریبا بدون پاسخ ماند .