به‌منظور پیگیری امور سلامت صورت گرفت؛

نشست مشترک نماینده مردم رودبار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی به‌منظور پیگیری امور سلامت مردم با رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ( وبدا)، دکتر مهرداد گودرزوند چگینی – نماینده مردم رودبار و نائب رئیس اول کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، صبح امروز به‌منظور پیگیری امور سلامت مردم و همچنین تصویب، اصلاح و بازنگری در برخی از قوانین مرتبط با نظام سلامت، با دکتر محمدتقی آشوبی – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این نشست، پیرامون برنامه هفتم توسعه کشور، راهبردهای نظام سلامت در برنامه هفتم، الزامات قانونی و اجرایی این برنامه و همچنین پیشنهاد‌هایی در خصوص بازنگری در تدوین و تصویب قوانین مرتبط با تغییرات سن بازنشستگی، بیمه تأمین اجتماعی و سلامت همگانی گفت‌وگو و تبادل‌نظر شد.
احداث و راه‌اندازی بخش دیالیز بیمارستان حضرت ولی‌عصر (عج) رودبار، تأمین و راه‌اندازی دستگاه DC شوک در بیمارستان رستم‌آباد، توسعه تجهیزات سرمایشی در مراکز بهداشتی و درمانی رودبار و همچنین تأمین بخشی از نیروی انسانی موردنیاز حوزه بهداشت و درمان شهرستان از دیگر موضوعاتی بود که در نشست مشترک نماینده رودبار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان مورد طرح و بررسی قرار گرفت.
پایان پیام/