ادعای خبرگزاری فارس؛

نکونام با پذیرفتن اشتباه و عفو رهبری سرمربی استقلال شد!

خبرگزاری فارس خبر داده جواد نکونام با عفو رهبری به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده است. پیش از این هم  خبرگزاری وزارت ورزش خبر داده  با مساعدت حمید سجادی ، مشکل جواد نکونام حل شده  و این مربی برای مربیگری استقلال مشکلی ندارد. این خبرگزاری نوشته است: جواد نکونام با پذیرفتن اشتباهاتی که در گذشته داشت […]

خبرگزاری فارس خبر داده جواد نکونام با عفو رهبری به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده است. پیش از این هم  خبرگزاری وزارت ورزش خبر داده  با مساعدت حمید سجادی ، مشکل جواد نکونام حل شده  و این مربی برای مربیگری استقلال مشکلی ندارد.

این خبرگزاری نوشته است: جواد نکونام با پذیرفتن اشتباهاتی که در گذشته داشت و با مساعدت نهادهای ذیربط، عفو رهبری شامل حالش شد تا بتواند به فوتبال بازگردد.

به این ترتیب و با توجه به اینکه از مدتی پیش توافقات لازم در این خصوص صورت گرفته بود، به نظر می‌رسد قرارداد نکونام با باشگاه استقلال به زودی رسما امضا خواهد شد.

نکونام ۲ دستیار ایرانی و ۲ دستیار خارجی را در کادرفنی خودش به کار خواهد گرفت. گفته می‌شود بدنساز و مربی دروازه‌بان‌های خارجی در کادرفنی جدید استقلال خواهند بود.

ضمن اینکه گفته می‌شود، نکونام با ۳ بازیکن برای پوشیدن پیراهن استقلال در فصل جدید نیز به توافق رسیده است.

همچنین خبر ورزشی نوشته است  نکونام امروز باید در یک مصاحبه به موراد مهمی از جمله دلایل ترک فولاد خوزستان اشاره کند و این مصاحبه باید توسط رسانه‌های رسمی کشور منتشر شود.

در واقع نکونام باید محترمانه بابت رفتاری که با باشگاه فولاد داشته عذر خواهی کند و سپس به عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال معرفی شود.