سخنگوی جبهه اصلاحات:

هیچ توصیه ای درباره پیش ثبت نام اصلاح طلبان نداریم

 سخنگوی جبهه اصلاحات گفت: اینکه جبهه اصلاحات در انتخابات شرکت می‌کنند یا نمی‌کنند ما هنوز زمان داریم، اما درباره پیش ثبت‌نام، در حال‌حاضر جبهه هیچ توصیه‌ای درباره ثبت‌نام ندارد. جواد امام سخنگوی جبهه اصلاحات، در باره این‌که با توجه به قانون جدید انتخابات درباره روند پیش ثبت‌نام که از هفته آینده آغاز می‌شود، تصمیم جبهه […]

 سخنگوی جبهه اصلاحات گفت: اینکه جبهه اصلاحات در انتخابات شرکت می‌کنند یا نمی‌کنند ما هنوز زمان داریم، اما درباره پیش ثبت‌نام، در حال‌حاضر جبهه هیچ توصیه‌ای درباره ثبت‌نام ندارد.

جواد امام سخنگوی جبهه اصلاحات، در باره این‌که با توجه به قانون جدید انتخابات درباره روند پیش ثبت‌نام که از هفته آینده آغاز می‌شود، تصمیم جبهه اصلاحات در این خصوص چیست، گفت: با توجه به مباحثی که امروز در جبهه اصلاحات مطرح شد و نظراتی که اعضای جبهه داشتند، جبهه اصلاحات ایران همچنان درباره انتخابات هیچ توصیه‌ای ندارد.

به نقل از ایلنا بخش‌هایی از گفت و گوی جواد امام را در ادامه می‌خوانید:

 

اینکه جبهه اصلاحات در انتخابات شرکت می‌کنند یا نمی‌کنند ما هنوز زمان داریم، اما درباره پیش ثبت‌نام، در حال‌حاضر جبهه هیچ توصیه‌ای درباره ثبت‌نام ندارد.

جبهه اصلاحات به جهت شرایطی که برای انتخابات حادث شد و اصلاحی که اخیرا در قانون انتخابات صورت گرفت، به یک جمع‌بندی رسیده که اساسا شرایط موجود را نقد کرده و نسبت به آنچه به عنوان قانون جدید، رویه‌های غلط گذشته را قانونی کرده که باعث محدودیت‌های بیشتر و سلب حق حاکمیت مردم بر تعیین سرنوشت خودشان شده و آن آزادی‌های انتخاب شدن و انتخاب کردن را محدود کرده در روز‌های آتی بیانیه‌اش را صادر می‌کند. اما درخصوص ثبت‌نام جبهه اصلاحات هیچ توصیه‌ای نداد.

جمع بندی جبهه این است که درباره انتخابات توصیه‌ای نمی‌کند، اما اگر شخصی برای خودش، تصمیمی می‌گیرد، متوجه جبهه نیست.

به نظر می‌رسد که آقای خاتمی هنوز از تصمیم جبهه باخبر نیستند. همین الان جلسه تمام شده است و اینکه آقای خاتمی اطلاع پیدا کردند یا خیر من در جریان نیستم. تصمیمی بوده که امشب در جلسه جبهه گرفته شده است.