واکنشها به ادعای «مملکت مال حزب الهی هاست» در تلویزیون!

محمدعلی ابطحی چهره سیاسی اصلاح طلب و محمد جواد آذری جهرمی وزیر سابق ارتباطات و همچنین کاربران فضای مجازی  به اظهارات یک فعال مجازی در تلویزیون و ادعای «مملکت مال حزب‌الهی‌هاست» واکنش نشان دادند.   منصوره معصومی اصل معروف به «رائفی‌پور شهر کرج» در انتقاد به شبکه افق گفت :چرا ابطحی و آذری جهرمی را به تلویزیون […]

محمدعلی ابطحی چهره سیاسی اصلاح طلب و محمد جواد آذری جهرمی وزیر سابق ارتباطات و همچنین کاربران فضای مجازی  به اظهارات یک فعال مجازی در تلویزیون و ادعای «مملکت مال حزب‌الهی‌هاست» واکنش نشان دادند.

 

منصوره معصومی اصل معروف به «رائفی‌پور شهر کرج» در انتقاد به شبکه افق گفت :چرا ابطحی و آذری جهرمی را به تلویزیون دعوت می‌کنید؟ این مملکت مال حزب اللهی‌هاست.

 

سید محمدعلی ابطحی گفت: نمیشناسمشون اما مملکت را مال خودشان می‌دانند و بس. از طرفی حضور ایشان هم در تلویزیون کار خوبی است باید مردم با این تفکرات هم آشنا شوند.

وی همچنین گفت: اما خدا کند که مسئولان کشور باور نکنند. بدانند ایران مال ایرانی‌هاست!

محمدجواد آذری جهرمی وزیر پیشین ارتباطات در واکنش به اظهارات  مهمان صداوسیما نوشت: ملت اجازه خالص سازی مملکت را نمی دهند.

وی در این باره نوشت: «مملکت» که فقط متعلق به «حزب الهی ها» نیست؛ در این کشور عزیزانی از سایر ادیان و مذاهب هم زندگی می کنند، علاوه بر آن جمعی از مسلمانان هم اعتقاد به آنچه که عده ای خود حزب الهی خوانده می گویند، ندارند. ایران متعلق به همه این عزیزان هم هست. هر چند برای ایامی عده ای سیاست را خالص سازی کردند، اما یقینا ملت به آنها اجازه خالص سازی مملکت را نخواهد داد.

احمد زیدآبادی، فعال سیاسی هم در شبکه اجتماعی ایکس نوشت؛ واقعیت را همین خانم در برنامۀ زندۀ صدا و سیما گفته است: “مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست!”من به سهم خود از این خانم به دلیل بیان واقعیت تشکر می‌کنم. ما که این حرف را می‌زنیم، رو ترش می‌کنند که چرا سیاه‌نمایی و نشر اکاذیب می‌کنیم!