پیام تبریک رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان گیلان به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان گیلان قاسم رضائیان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی، فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و قلم استان تبریک گفت که متن آن بدین شرح است👇👇:خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند. خبرنگاران وجدان […]

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان گیلان قاسم رضائیان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی، فرارسیدن ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و قلم استان تبریک گفت که متن آن بدین شرح است👇👇:خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند. خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آن عزیزان است.
روز خبرنگار نه یک روز بلکه به تعداد همه روزهایی است که سخت¬کوشانه در جهت روشن¬کردن حقایق تلاش کرده اند. ۱۷ مرداد سالروز شهادت شرافت عرصه خبر، شهید محمود صارمی، فرصت مغتنمی است تا از مساعی این سربازان میدان تعالی و توسعه ایران اسلامی در عصر گستردگی رسانه های ارتباط جمعی، قدردانی نماییم و ایمان داشته باشیم که تعهد خبرنگاران ایران اسلامی، در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در بستر جریان سیال اطلاعات، بیش از پیش نمودهای عینی و عملی خود را نشان خواهند داد.
ضمن سپاس از حضور فعالانه و اثربخش شما در کنار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان، از خداوند بزرگ توفیق روزافزون را در خدمت به آحاد جامعه، در سایه سار عنایات باری تعالی و دعای خیر رهبر فرزانه انقلاب در تحقق اهداف عدالت گستر دولت از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.