پیام تسلیت رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پی شهادت جمعی از دلاورمردان نیروی انتظامی در حمله تروریستی به راسک

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی، ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به مقر نیروی انتظامی در راسک، شهادت جمعی از دلاورمردان نیروی انتظامی از جمله شهید حسن بابانیا را تسلیت گفت.

در پی حمله ناجوانمردانه و تروریستی به مقر نیروی انتظامی در شهرستان راسک که منجر به شهادت جمعی از  حافظان امنیت شد، دلاور مردی از خطه املش استان گیلان در این حادثه تروریستی به شهادت رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی، ضمن محکوم کردن حمله تروریستی به مقر نیروی انتظامی در راسک، شهادت جمعی از دلاورمردان از جمله شهید حسن بابانیا را تسلیت گفت.

 در این پیام  آمده است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

ولا تحْسبنّ الّذین قتلوا فی سبیل اللّه أمْواتًا  بلْ أحْیاءٌ عنْد ربّهمْ یرْزقون

در آستانه سالروز شهادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س)، شهادت 12تن از دلاورمردان و فرزندان دلیر ایران در حمله تروریستی به مقر نیروی انتظامی در شهرستان راسک از جمله شهید گرانقدر حسن بابانیا دلاور مردی از خطه املش استان گیلان که در راه تامین امنیت و آرامش به درجه رفیع شهادت نایل شد را به ملت شهیدپرور ایران اسلامی، مقام عظمای ولایت، خانواده معزز  شهدا و همرزمانشان تسلیت عرض نموده، ضمن محکومیت این حمله ناجوانمردانه، برای بازماندگان صبر و شکیبایی  و از درگاه خداوند متعال برای مجروحان، شفای عاجل مسئلت دارم.