پیام تقدیر و تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پی حضور ملت ایران در انتخابات و برگزیدن دکتر پزشکیان به عنوان نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران

دکتر محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی خلق حماسه سیاسی مردم در دومین مرحله از چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و لبیک گویی ملت غیور و همیشه در صحنه به فرمان رهبری معظم انقلاب اسلامی را تبریک گفت. در متن پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است؛ حضور حماسی و […]

دکتر محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی خلق حماسه سیاسی مردم در دومین مرحله از چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و لبیک گویی ملت غیور و همیشه در صحنه به فرمان رهبری معظم انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

در متن پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است؛

حضور حماسی و مقتدرانه ملت ایران در خلق حماسه سیاسی جمهور چهاردهم، فصل جدید از آینده روشن و رو به رشدی را در ابعاد مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در سپهر انقلاب اسلامی گشوده است.

دکتر مسعود پزشکیان، منتخب مردم ایران در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، شخصیتی ولایتمدار، پاک دست، صادق، هوشمند، توانمند و سیاستمدار مردم دوست است که انتخاب وی بیانگر اعتماد قوی ملت ایران به صداقت و صراحت و توانمندی است.

اینجانب ضمن تقدیر از حضور پرشور و آگاهانه مردم ایران، مردم غیور گیلان و علی الخصوص مدافعان سلامت استان در خلق حماسه جمهور چهاردهم، انتخاب دکتر مسعود پزشکیان را به عنوان نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران تبریک عرض نموده و امیدوارم با شایسته سالاری، قانون گرایی، مبارزه با فساد و شفافیت بتوانیم با شتاب بیشتری به سوی قله‌های پیروزی ملت حرکت کنیم.

 

دکتر محمدتقی آشوبی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان