پیام سرپرست حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری گیلان بمناسبت هفته نیروی انتظامی

  سرپرست حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری گیلان با انتشار پیامی هفته نیروی انتظامی را به خدمتگزاران و مجاهدان سرافراز این عرصه تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان؛ سیدهاشم حسینی آغوزبنی با انتشار پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت. در این پیام آمده است: آغاز هفته نیروی انتظامی یادآور […]

 

سرپرست حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری گیلان با انتشار پیامی هفته نیروی انتظامی را به خدمتگزاران و مجاهدان سرافراز این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان؛ سیدهاشم حسینی آغوزبنی با انتشار پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:
آغاز هفته نیروی انتظامی یادآور رشادت و فداکاری جان برکفان بی نشانی است که در راه دفاع از حریم امنیت ایران اسلامی ایستادگی کرده و همواره با صلابتی مثال زدنی از امنیت و اقتدار این کشور دفاع می کنند.
ثمره حضور نیروی انتظامی در جامعه بر همگان روشن است؛ چنانکه امنیت، آسایش و انضباط از نگاه هر انسان آگاه و روشنی در ردای سبزپوشان این نهاد خلاصه می شود.
بدینوسیله ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره تمامی شهدای نیروی انتظامی و تقدیر از تلاش های حماسه سازان بیدار و هوشیار عرصه امنیت و اقتدار کشور ، امیدوارم عزیزان نیروی انتظامی همواره در انجام مسئولیت‌های خطیر و دشوار خود با استعانت از خداوند متعال موفق و سرافراز باشند.