پیام سید محمد خاتمی در مراسم نکوداشت «زهرا شجاعی»: خانم شجاعی زن و مرد را به عنوان استوانه های جامعه سالم و پویا و آزاد می بیند

در آیین نکوداشت زهرا شجاعی، پیام حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی توسط صدر اعظم نوری قرائت شد: بسم الله الرحمن الرحیم سرکار گرانقدر خانم زهرا شجاعی بانوی اندیشمند، مومن و خیراندیش و دلداده خدمت برای اعتلای میهن و مدافع حرمت و حقوق زنان که در طول تاریخ گرفتار محرومیت های مضاعف بوده اند، در همان […]

در آیین نکوداشت زهرا شجاعی، پیام حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی توسط صدر اعظم نوری قرائت شد:

بسم الله الرحمن الرحیم

سرکار گرانقدر خانم زهرا شجاعی بانوی اندیشمند، مومن و خیراندیش و دلداده خدمت برای اعتلای میهن و مدافع حرمت و حقوق زنان که در طول تاریخ گرفتار محرومیت های مضاعف بوده اند، در همان حال پاسدار ارزش های والایی است، که زن و مرد را به عنوان استوانه های جامعه سالم و پویا و آزاد می بیند، در خور احترام ویژه است.

این بانوی بزرگوار و سختکوش چه در منصب رسمی و چه به عنوان عضو فعال و خوش فکر جامعه مدنی، همه همت و تلاش خود را صرف شناختن حق و شناساندن زیبایی های آن کرده است و صاحب تجربه ای گرانسنگی است که بهره گیری از آن به خصوص توسط زنان رشیدی که آینده ای بهتر از دیروز و امروز را برای جامعه فراهم آمده، از زنان و مردان صاحب حق و حرمت می خواهند مغتنم می دانم.

نکوداشت این عزیز علاوه بر اینکه ادای دین به ایشان است، نشانه توجه به فرهیختگی توأم با مسئولیت شناسی است. امری که جامعه ما بیش از هر زمان به آن نیازمند است. برای سرکار خانم شجاعی سلامتی، بهروزی و کامروایی روز افزون آرزو می کنم و بدین وسیله از برگزار کنندگان محترم این مجلس وزین و ارزشمند تقدیر می کنم.

سیدمحمد خاتمی

۲۰ تیرماه ۱۴۰۲