پیشرفت ۴۰ درصدی پروژۀ آبرسانی به روستاهای غرب شهرستان بندر انزلی، در قالب طرح جهاد آبرسانی

مدیر عامل شرکت آبفای گیلان از پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی پروژۀ آبرسانی به روستاهای غرب شهرستان بندر انزلی که در قالب طرح جهاد آبرسانی در حال اجراست، خبر داد. به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب گیلان؛ مازیار علی پور گفت: پروژه آبرسانی به روستاهای غرب شهرستان بندر انزلی که […]

مدیر عامل شرکت آبفای گیلان از پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی پروژۀ آبرسانی به روستاهای غرب شهرستان بندر انزلی که در قالب طرح جهاد آبرسانی در حال اجراست، خبر داد.
به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب گیلان؛ مازیار علی پور گفت: پروژه آبرسانی به روستاهای غرب شهرستان بندر انزلی که در قالب طرح جهاد آبرسانی تعریف و به قرارگاه امام حسن مجتبی ( ع ) واگذار شده است، تاکنون حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته، اجرای خطوط انتقال آن با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی همچنان ادامه دارد، احداث یک باب مخزن و ۲ واحد ایستگاه پمپاژ نیز در برنامه اجرایی این پروژه می باشد.
وی در ادامه، با اشاره به رفع ضعف فشار آب شرب دو روستای تربگوده و شانگهای پرده شهرستان انزلی، اظهار داشت: با اجرای لوله گذاری و اتصال خطوط این ۲ روستا به شبکه توزیع آب شرب شهر انزلی، با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، ضعف فشار آب شرب ۵۲۵ خانوار ساکن در روستاهای تربگوده و شانگهای مرتفع شد.